Forum Yöneticilerinin En Çok İsyan Ettiği Olay Emeğe Saygısızlık.

Misal Bi Adam Albüm Veya Degisik Meteryaller Sunuyor Bundan Yararlanan Kısı Bir Teşekkürü Esirgiyor ? Bir Tşk Yazmak Bile Zor Geliyor Bunun İçin Forum Yönetimi ‘Teşekkür Butonu’ Diye Kolay Bir Yöntem Sunuyor Ama Bunada Tıklayan Yok.Zaten Bizim Türk Milletinin Özelliğide Budur.İstediğini Alir Gider Site Önemli Değildir İçerik Önemlidir.Kayıt Olmaya Erinir Üyelik Olmasın İster Zor Güç Üye Olur Sonrada Gizli Link Olduğu İçin Yönetime İsyan Eder Bunu Paylaşıyorsunuz Neden Gizli Link Koyuyorsunuz Diye.O Kişilerin Mesajlarına Baktığımız Zaman ‘şşşşş’ ‘aaaa’ Gibi Yazılar Görüyoruz.Gizli Link Kullanmadan Veriyoruz Linki Sonrada Altina Şöyle Bir Cevap Alıyoruz ‘ Bunun Şifresi Nedir Veya Bu Link Ölmüş Yenilerseniz Seviniriz’ Sen Önce Teşekkürünü Et Sonrada Bakalım Linkte Ve Konuda Sorun Varsa.Ama Oda Yok.

Gizli Linki Kaldırıyoruz Reklamlara Tıklayalım Diyoruz Ama Oda Aşağıda Yazdığım Gibi Sonuçlar Alıyoruz.

Bir Çok Yönetici Sitesine Google Reklamları Veya Daha Değişik Firmalardan Reklam Alır.Sitenin Giderlerini Karşılamak İçin Ama Üye Nedense Bu Reklamlara Tıklamamakta Israr Eder.Yöneticilerin Amaçları Sadece Forumunda Daha İyi Ve Güzel Hizmet Vermek İçin Yapar Bunu.Şimdiye Kadarki Tanıdığım Yöneticilerin Hiçbirisi Para Kazanmak Amacıyla Reklam Almamıştır.Hep Sitesini Düşündüğü İçin Almışlardır.

Bu Olayı Yabancı Sitelerde Göremiyoruz.Adamlar Gizli Mesaj Olayını Yapmıyorlar Bile Veya Üyelere Reklamlara Tıklayın Demiyor.Niçin Mi.? Çünkü Üye Bilinçli Ve İçinden Diyorki ‘Emegine Karşılık Olarak Bi Teşekkür Yazayim Veya Google Reklamlarına Tıklayım’ Daha İyi Hizmet Ve İçerik Olsun.

 

2 YORUMLAR

  1. bu konuda bende cok seciyorum,r esmen emek hirsizligi, bu kisiler yuzunden forum sahipleri ilgilenmekde istemiyorlar ve yakin zamanda kapatiyorlar sitelerini… tesekkurler guzel bir yazi olmus..

  2. okur olarak bizlere virtüel(sanal)ortam cok materyaller sunuyor lakin; bilginin degerini yeterince hala kavrayamiyoruz bu yüzden emek veren bir cok web portallerindeki adi gecen makalelerin yazarlarina tsk.etme beceriksizligini ancak gösterebiliyoruz!

    sevgimle daima

    y..icik almanya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.