Kategoriler
Genel Konular

HOŞÇA KAL…

Titreyen yüreğim  var ellerinde.Her köşe bucağında kokum var.Sana bakan gözlerim var üzerinde.Biliyorum,ben yokum ama sen yine benli yaşıyorsun. Yalnız mısın şimdi, hiç sanmam . asıl cevaplar yalnızken verilirmiş. Sevildiğini bilmek iyi geliyor insana.Sevsen de sevmesen de seveni.

Oyuncuyuz ikimiz de,sahnesiz ,seyircisiz,belkide birbirine aşık iki pandomim oyuncusuyuz.Baş rolü olmayan, ismi cismi ,alkışları olmayan oyuncularız. Kim bilir.

Şimdi deli bir yağmur yağsa. Akıtsa üzerimizdeki tüm pisliği. En derin günahlarımızı alsa,

Darılıp gücenmek yok. Aldırmadan yaşıyorum.Böyle mutlu oluyorum,öylesine yaşarken mutluyum ,anlıyorum.Senli sensizlik bana iyi gelmiyor. Karşımda duran bakışların varken üzerimde sensiz yaşamak aslında iyi geliyor ikimize de. sensizliği senle yaşamak.Aklım karmakarışık ,kaçmak mı ,kalmak mı ? anlamsızlığını yaşaması bile güzel.

Cevapsız sorularım var.Denize savurasım var bütün soru işaretlerini,ünlemleri,manalı manasız sözlerimi.

ama biliyorum artık yok. Bu yokluk da engel olamıyor ya neyse.Yaşamak varmış ,oldu yada olmadı artık bir farkı yok.Ama biliyorum ağlamanın da bir anlamı yok .Ben gidiyorum .Kendimi de seni de sana bırakıyorum.Baş edemedim beki sen baş edebilirsin böyle yaşamayı.Bir engel daha geçecek gücüm kalmadı. Anlıyorum artık.

Son bir şans belki var bir yerlerde ama benim o şansı kullanacak gücüm yok.Gidiyorum. Sana senli benli günler bırakıyorum.

Ben baş edemedim ,senli günlerle nefes almayı.

Belki sen kapatırsın bu sahneyi.

Son selamını vermeden gidiyorum .

HOŞÇAKAL…

“HOŞÇA KAL…” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.