Kategoriler
Toplumsal Konular

HDP halkların değerlerini kullanarak istismar ediyor!

HDP başta kürtlerin haklarını savunduğunu ve son cumhurbaşkanlığı seçiminde de gördüğümüz diğer halkların oyunu almak adına hepsine sahip çıkan söylemlerini az çok biliyorsunuzdur. Ancak her toplantısında yada açıklamalarında üzerine basa basa vurguladıkları bir şey var “halkların değerleri”. Ancak bunu yaparken halk olarak sadece kürtleri görmekte ve diğer halkların değerlerini ise önemsememektedir. Resmen insanları aptal yerine koyarak, vicdan yapıyorlar, halkların değerlerini istismar ediyorlar.

En son pkk lı birinin heykelinin dikilmesi ile Türk halkının aptal yerine konması, verilen şehitlerimize, onları yetiştirenlere yapılan hakareti görmezden gelemeyiz. Olaylardan sonra HDP bir açıklama yapıyor ve yine demeçlerinde halkların değerlerine saygı gösterilmiyor deniyor. Şimdi bu şahsına münhasır insan evladına soralım, bu halkların değerleri bir tek kürtlere mi ait ? Türklerin ayaklar altına alınan değerleri ne olacak ? O heykeli oraya dikerken siz Türk halkının, şehitlerimizin değerlerine hakaret etmekle kalmayıp, bağır bağıra insanları kışkırtıyorsunuz. Amacınız nedir ?

Halkların değerleri lafına sıra gelince kendi haklarınızı savunmayı çok iyi bilirsiniz, ancak karşınızda da bir halk olduğunu ve onlarında değerleri olduğunu küçük beyinlerinize sökün. Bir adım atılıyor, eski günleri hiçkimse istemiyor, ancak bunu bir istismar aracı olarak görüp üzerimize gelmeyin. Konu halkların değerleri olunca çok çabuk gaza gelen bir toplum olduğumuzu bilmeyen yoktur..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.