Kategoriler
Film resim galerileri Günlük hayat Resim galerileri

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 – Gala, afiş ve film Resimleri (214)

Son zamanlarda vizyona giren harry potter serisinin final filmi olan “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2” filmine ait gala, film ve afislerinden derledigimiz resim galerisini gezebilirsiniz. Ayrica film hakkinda gayet basarili bir yazi hazirlayan Ozzy arkadasimizin “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (Harry potter and the Deathly Hallows Part:2, 2011)” isimli makalesini okuyabilirsiniz.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 – Gala, afiş ve film Resimleri (214)” için 3 yanıt

vovvv resimler süper! senin sitede hatırlatman üzere galayı youtube’dan canlı da izlemiştim, görkemli bir geceydi :) resimler içinde teşekkür etmek gerek, bunca resmi yüklemek kolay değil :)

Sana daha oncede demistim, makaleci.com da yenilikler gelecek, sinemayi sevdigim icin bu konuda biraz daha aktiflik olacagini dusunuyorum. Resimleride daha bitirmedigim bir eklenti sayesinde hallediyorum ama bu haliyle bile epey ugrastiriyor :) resimlerini istedigin bir film varsa yazabilirsin :D Ayrica filmin galasi gercekten cok guzeldi, o cigliklarin arasindan gecmek vardi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.