Haiti Yardım Kampanyası
Haiti Yardım Kampanyası

Sitemizin düzenlediği ilk makale yarışmasında yöneticilerinden birinin jüri olarak aramıza katıldığı magturka sitesinde başlatılan yardım kampanyasını sizlere duyurmak istedim arkadaşlar. Az önce mail ile ricada bulunan arkadaşım bu konuda bizi bilgilendirdiği için teşekkürlerimi lütfen kabul etsin.

Haiti Yardım Kampanyası
Haiti Yardım Kampanyası

Biliyorsunuz son dönemde büyük bir deprem ile bölgenin %80 inin yıkıldığı Haiti gelecek en küçük yardım desteğine bile muhtaç şuanda. Gelen yardımların yetersiz olmasını bırakın bir kenara, bir parça yiyecek için insanlar birbirleriyle savaş halindeler. Belkide bizimde küçük de olsa bir faydamış dokunabilir umuduyla başlatılan bir çok yardım kapmanyasından bir tanesi magturka ekibi tarafından başlatılmış. Şuana kadar 540 euro yardımda bulunan katılımcılar, daha fazla destek bekliyor..

Detaylı bilgi için buradaki bağlantıyı ziyaret ederek nasıl yardım yapabileceğiniz konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Durumu olmayan arkadaşlar lütfen içiniz rahat olsun, yardım yapamazsanız bile bunu istemeniz ve bu kapmanyalara destek vermeniz yeterli olacaktir..

Teşekkürler..

8 YORUMLAR

  1. Gosterdiginiz duyarli davranisizdan dolayi destek oldugunuz icin siz ve tum makaleci.com yazarlarina tesekkur ederim. Biraz da yardima vesile olduysak birlikte ne mutlu bize.

    magturka.com yazarlari

  2. Cok duyarli bir hareket makaleci, ayrica magturka yada tesekkurler. Bu duyuruyu diger sitelerede ekleyen arkadaslarida unutmamak lazim. Hepinize saygilar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.