Ana Sayfa Güzel sözler Eşe doğum günü mesajı – Eşe yaş günü mesajları, Eşe doğum günü sözleri

Eşe doğum günü mesajı – Eşe yaş günü mesajları, Eşe doğum günü sözleri

0
Eşe doğum günü mesajı – Eşe yaş günü mesajları, Eşe doğum günü sözleri

Eşe doğum günü mesajı konumuzda hazırladığımız yaş günü sözlerini, eşlere doğum günü sözlerini ve eşlere doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Eşe doğum günü mesajları

Sen benim şu evren üzerinde en kıymetlimsin, en güzeli, en vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin. İyi ki doğdun bebeğim.

El ele bizi gören ay yıldıza mutlulukla ikimizi fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye. İyi ki doğdun çocuğumun annesi, benim canım eşim.

Yalvarsam rüzgâra kokunu bana getirir mi? Toprağa dayasam kulağımı yabancı sesler adını zikir eder mi? Anlatsam aşkımı kuşlara sana anlatırlar mı? Yalvarsam Allaha seni bana kavuşturur mu? Özledim seni desem bana yeniden inanır mısın? İyi ki doğdun canımın içi. İyi ki varsın.

Gülmek için asla başkalarının seni mutlu etmesini bekleme, belki Tanrı mutluluğu gülüşüne sakladı, sakın ağlayayım deme! Sen her zaman gül bir tanem. İyi ki doğdun.

Kalbinde senin bir tek gülüşün için yaşayan bir ben varım. İyi ki doğdun canım eşim.

Bugün beni diğer tüm kişilerden daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanın doğum gününü kutlamam gerek. Yeryüzünde ona olan aşkımla kıyaslayabileceğim tek bir şey bile yok. İyi ki benim eşimsin. İyi ki doğdun.

Ben seninle evlendiğim günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim. İyi ki doğdun.

Sevgi, rüzgârla savrulan umutların toprağa değdiği anda açan çiçektir. Benim için hep  umudum simgesi oldun. İyi ki doğdun bir tanem. Seninle beraber daha nice senelere.

Sen yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı böyle hoyratça savuran son rüzgarsın. Sen kendimden çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın. İyi ki doğdun canım eşim. İyi ki varsın.

Sen bana yeni bir yaşam, bir eş, bu hayat yolunda son durağım oldun. Sen benim hayatıma yeni bir anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı, iyi ki doğdun.

Gözlerime sen cemre diye düştükten sonra. Ne yapayım ben bu aciz bedeni. Aşk da sen, umutta sen, her şeyim de sen varsın hayatımın anlamı. İyi ki doğdun.

Bu Dünya’nın en paha biçilmez şeyi nedir bilir misin sevgilim? Eşini çok seven bir kocanın sevdiğini gösterebilmesidir. İyi ki doğdun bir tanem. İyi ki benim canım eşimsin.

Sen benim ruh eşim, sen benim hiç solmayacak olan çiçeğimsin, sen benim sonsuza kadar seveceğim canım eşimsin. İyi ki doğdun.

Bayram gününü heyecanla bekleyen çocuklar gibi bekledim seni. Biraz heyecan, çokça aşk ve sevgi. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

Kalbimde ki tahtın sahibi, gönlümün tek sultanı, gece gökyüzünde sallanan billur ayım, sabah ise ruhumu aydınlatan güneşim oldun. İyi doğdun bir tanem.

Aşkımın tek varisi, kalbimin yegane sahibi. Beni benden çok sevdiğin için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları hediye ettiğin için, teşekkürler sana. İyi ki varsın.

Bu beyaz güvertenin güvenebileceği tek limansın sen, her fırtına da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim canım eşimsin. İyi ki doğdun.

Ben senin gözlerinin demindeyim, belki de ürkek bir aşığın yüreğindeyim. Her ne olursa olsun sen her zaman benim en kıymetli misin. İyi ki doğdun.

Seni ne zaman görsem sanki Mecnun Leylasına kavuşmuş gibi seviniyorum. Bedenim bir ateş topuna dönüyor, alev alıyorum. Seni çok özledim aşkım. İyi ki doğdun.

Sen çok güzelsin canım eşim. Bu diğerlerinden seni ayıran farklı bir güzellik. Güzel ve eşsiz ruhun; bedenine, yüzüne yansımış gibi… Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun bir tanem.

Seni sevmek bir çocuğun gülüşü gibi sıcak ve sevgi dolu, seni sevmek yaşam gibi, seninle olmak dünyanın en eşsiz ve güzel yerinde yaşamak gibi. İyi varsın hayatımın anlamı. İyi ki doğdun.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana mükemmel bir eş verdin, sen bana dünyaları verdin. Beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

Sana bakışını seversin, gözlerini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki bedeninin nasıl göründüğünü bilmek şart değil; Yüreğini de seversin. İyi ki doğdun bir tanem.

Sen benim yanımda olduktan sonra kederim sevinç, mevsim ayaz ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömür geçirmek ne güzel. Seni seviyorum aşkım. İyi ki doğdun.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk milyarlarca taş içinde ki pırlanta gibi eşsiz ve paha biçilemez bir şey. Aşk seni seven birini hissetmektir. Aşk sensin canım eşim. İyi ki doğdun.

Evliliğimizin üstünden onca yıl geçti ama hala sanki seni bugün tanımışım gibi aynı heyecanla ve aşkla seviyorum. Değil onlarca yıl 100 yıl geçse de yine seni böyle delice, hoyratça ve temiz seveceğim.

Hayatta bir tek şeyi sevdim o da sensin… Seni sevdim, safsın diye. Seni sevdim, günahtan yamalı yalanların yok diye. Seni sevdim bana ümit etmeyi öğrettiğin diye. İyi varsın sevgilim… İyi ki doğdun.

Bir seni düşünür, sadece seni özlerim canım eşim. Gözlerinde ruhum alev alır bedenim tutuşur. Vur kalbim  ve o gün geldiğinde onun sevgisiyle sonsuza kadar dur.

Sanma ki senden uzak bir yerdeyim, ben senden uzağa gidemem ki, ben sen olmadan nasıl nefes alabilirim ki. Seni sonsuza denk seveceğim canım sevgilim. İyi ki doğdun.

Bu gözler bir seni gördü başkasına karşı her daim artık kördür.  Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmek artık haramdır. Bu gönül  bir tek senle yandı başkasını artık sevemez. Bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

Ben senin olmadığın bir dünyayı hayal dahi edemiyorum. Sen olmazsan nasıl dağılır içimde ki bu karanlık, eğer sonum ölüm ise senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

İki gözüm, iki çeşme, gözlerim senin yolunu, içimde ki birikmiş hasret geçti boyumu. Seni çok özledim bir tanem. İyi ki benim eşimsin. İyi ki doğdun.

Senle yaşam bir şiirdir sultanım. Yüreklere dokunur, bir kalbin içinde debelenir de durur, aşk umudun çiçeğidir. Sevgi ise umudun dilidir, yani sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür. İyi ki doğdun kocacım.

Sabrın son demlerini topladım içimde, dertler gözyaşı oldu yüzümde, bu özlemden delirmeden gel lütfen, sensiz cehennem gibi her an dünyam kahırdan ibaret ve o dünyam zindan olmadan gel!

O gözlerin varya o gözlerin ne söylenmemiş sözleri anlatırdı. Ben senden önce tıpkı anahtarı kayıp olan bir kilit gibiydim. Kırdın tüm gücünle sevgiyi tutsak etmiş o kilidi ve kurtardın beni sevgilim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Bana paralar, altınlar, zümrütten tahtlar vaat etseler karşılığında ise sadece bir saç telini isteseler asla kabul etmezdim hayatımın anlamı. İyi varsın, iyi ki benim karımsın ve iyi ki doğdun hayat arkadaşım.

Efsunlu sözler hazırladım sana, şiirler dizdim adının etrafına ama inan ki hiç bir sözcük sana olan sevgimi anlatmaya yetmedi gözbebeğim. İyi ki doğdun.

Sen benim aşkını kalbime sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sana olan sevgimin ne daha ileri bir boyutu var ne de gerisi. İyi doğdun bir tanem. İyi ki varsın

Bana aşk nedir diye sorulunca aklıma hep sen geliyorsun, bunun için canımdan çok sevdiğim sana ‘yar’ diyorum.

Yeryüzü kadar güzel, gökyüzü kadar pak ve evrende ki düzen kadar eşsizsin. Seni çok seviyorum canım eşim, iyi ki doğdun.

Yüzünün her santimi benim haritam yolumu bulamadığımda, aldığım her nefeste mecburum sanki sana, bir tanecik eşim asla bırakmayacağım seni ölmek olsa da aşkın coğrafyasın da. İyi doğdun. İyi ki benim eşimsin.

Ne zaman seni görsem yine aynı heyecan patlak verir bu delice vuran gönlümde, kaç yıl geçerse geçsin kalbimde ki bu durum hep bahtiyar kalacaktır bir tanem. İyi doğdun.

Aşk her zaman en zarif karanfilin yaprakları arasına saklanırmış ve o karanfil hep sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Tıpkı seni sevdiğim ve uzak olmamamıza rağmen hep aynı aşkla bakmam gibi… İyi ki doğdun canım eşim.

Sanma ki bir gün seni sevmekten bıkacağım, ölsem de ruhumu ruhuna nöbetçi bırakacağım, zamansız kapanırsa gözlerim senden önce bu dünya da, inan ki cennette bile senin ismini anacağım. İyi ki doğdun aşkım.

Ben bir garip papatyaydım sevgilim. Kaldırımı deldim fakat senin aşkının rüzgarına kaptırdım yapraklarımı lakin bundan hiç şikayetçi değilim. İyi ki yapraklarımı aldın, iyi ki beni sevdin, iyi ki doğdun can yoldaşım.

Bizim hikayemiz hiç bir zaman bitmeyecek ve asla noktalanmayacak çünkü ben sana kucak dolusu virgülle geldim. Sonsuza dek mutlu olma dileği ile iyi ki doğdun canım eşim.

Sen şu Mecnun kalbimde Leyla, zihnimin derinlerinde açan zümrüt yapraklı papatya. Sen küllerinden canlanan alev kanatlı anka, şu çiçek dolu dalda şakıyan kanarya. İyi doğdun hayat arkadaşım…

Sen benim için gece karanlığında ay ışığı oldun. Sen benim son nefesimde dahi aklımdan asla çıkmayacak olan, çok sevdiğim canım eşimsin. İyi ki doğdun.

Hayatımın anlamı gece gökyüzüne bak ve kendine bir yıldız seç. Senin kadar narin, zarif ve güzel olsun. Sonra ise benim için de bir yıldız seç, nasıl olduğu önemsiz sadece sana yakın olsun. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım eşim. İyi ki doğdun.

Gözlerimi gözlerinin demetine hapsetmeyi, yüreğimdeki şu keskin buz dağlarını senin yalın alevinde eritmeyi, seni sonsuza kadar sevmeyi istiyorum. Bir tanem seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Canım eşim sen benim; içinde bin bir cevher taşıyan, okumaya dahi kıyamadığım o muhteşem kitabımsın. İyi ki doğdun. İyi ki varsın.

Sen ile ben keskin bir makasın iki ucu gibi olalım. Aramıza girmeye çalışan herkesi, tüm sorunları kesip atalım. Biz de aramıza olumsuzlukları almayalım bir tanem. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Yaşamım boyunca inan ki senin kadar sevebileceğim tek kadın bizim kızımız olacaktır. İyi ki doğdun canım eşim.

Bir gece seni ay anlattım bana ‘neden ondan vazgeçemiyorsun?’ diye sordum. Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin? Cevabı belliydi… Sen benim gökyüzümsün canım eşim. Seni çok seviyorum.

Nefesin nefesimde, aramızdan geçemesin acı da kederde. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi ki doğdun.

Uzansak senle bir sahile o anda gökyüzü bükülse, arsızca sallanan yıldızlar bir bir düşse üstümüze. Bırakmam seni, ölmeyi dilerim ellerinde. İyi doğdun canımın içi, geçirir misin bir ömür benimle?

Eğer bir gün benden vazgeçersen asla uyuyamam. Ne zaman dokunsam yakar beni yatağın soğuk tarafı. Beni asla bırakma olur mu? Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Bir martının kanatlarına bağlasak tüm ayrılıkları sonra salsak gökyüzüne. Uçsun martı tüm üzüntüleri denize düşürsün. Seni çok seviyorum bir tanem, iyi ki varsı. İyi ki doğdun.

Aşkından düştüm kör Sahraya mecnun misali, tane tane işledi her bir kum zerresi ciğerimi. Ben razıyım senin için şu koca çölü aşmaya. Sadece rüzgarda hissedeyim nefesini. İyi ki doğdun bir tanem.

Sadece zamana bırakmayalım sevgimizi çünkü o kimseyi sağ bırakmadı. Yıllar eskitemez aşkımızı çünkü her daim seni seveceğim gönlümün efendisi. İyi ki doğdun.

Sen yeryüzüne inmiş kanatsız melek, iyi ki benim eşimsin. İyi ki doğdun.

Bir masalın içine hapis olalım. Rengarenk çiçekler olsun etrafımızda. Aslında olmasa da olurlar. Bir tek sen ol yanımda. Doğum günün kutlu olsun canım eşim. İyi ki doğdun.

Ne kadar şu küçük dünyamda sadece sana yer olacağını düşünmüştüm lakin ne kadar yanıldığımı kızımızı ilk gördüğümde anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım. İyi ki doğdun.

Bir orman perisi kadar güzel ve bir gelincik kadar narinsin. Eğer seni görmeseydim o gün inanmazdım bu dünyadan olduğuna. Gördüğüm an aşık olduğum kadın, iyi ki seninleyim. İyi ki doğdun.

Senin yüzünü göremediğim her an biri çiçeklerimi solduruyor sanki. O an hissediyorum her yerimde saklanmış karanlıkları. Ardından gülüşün geliyor aklıma dağılıyor korkular. Canım eşim iyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Benim için kıymetin asla hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar kocaman. Öyle büyüksün ki gözümde, seni koyacak yer bulmakta zorlanıyorum sevgilim…

Eğer o zaman çıkmasaymışsın karşıma, ömür boyu seni arayarak geçirirmişim ömrümü. İyi ki geldin ve beni bu azaptan kurtardın sevgilim… Ömür boyu yanında uyumak isteyeceğim kadınım… Seni çok seviyorum bir tanem.

Bu peri masalın da sen olduğun sürece sadece mutluluk var. İyi ki doğdun canım eşim. Doğum günün kutlu olsun.

Nefretin bataklığı yutuyor körpe tomurcuklarımı. Tut elimden kurtar beni karıcığım. Çek dışarı yeniden nefes almaya öğret bana… İyi ki doğdun.

Kalbim çalındı aşk tarafından ve  onun suç ortağı da sensin ruhumun gardiyanını. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Ateş düştüğü yeri yakarmış, sen olmazsan yüreğim yanar. Söyleyecek kimse kalmadığında şarkılar yarım kalırmış, sen olmazsan yutar beni yalnızlıklar. Doğum günün kutlu olsun canım eşim. İyi ki doğdun.

Senden önce benim zift karanlığa batmış bir yüreğim vardı. Günahla boyanmıştı kuytu kenarları… Ne zaman ki sen girdin dünyama en saf duygular hücum etti her bir zerreme. Senin sayende iyileşiyorum. İyi varsın bir tanecik canım eşim. İyi ki doğdun.

Güzelliğinin karşısında dili tutulur yıldızların, bulutlar boyanır bin bir renge. Zarafetin karşısında boynu eğilir orkidelerin, utanırlar senin yanında kaldırmaya eğik başlarını… Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun kalbimin sultanı.

Bir kehanet okumuştum eski bir kitapta; “Aşıkların feri aya değince, bir titreme hissedilirmiş bedende. Arada ki hisler bitince, gözler ruhuna dokunur ince ince.” Seni çok seviyorum bir tanem. İyi ki doğdun.

Bomboştu kalbim. Senden önce yankı yapardı şu aciz yalnızlığım. Geldin huzurum olsun… İyi ki doğdun.

Gençtim yaşlandıkça dünyayı serdiler karşıma, istemedim. Sensiz dünyayı neyleyim ben. Yıldızlar düştü saçlarıma, silkeledim. Senin başına taç yapamadıktan sonra neyleyim ben yıldızları. İyi ki varsın sevgilim. doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Sen benimle ilgilenmeyip su vermedikten sonra gonca gonca gül açsam ne olur? Yıkılır kırk bir alem başıma kalkamam yerden. Varlığın varlığıma güç veriyor canım eşim. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Boğazımda düğüm düğüm kelimelerle geldim kapına. Ne olur kaçırma benden gözlerimi karıcım. Seni hala ilk gün ki kadar çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Senin de beni sevdiğini bilmek inan ki sonu gelmez acıların önüne önlenemez ve geçilemez surlar yerleştiriyor. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Ne zaman buluşursak, ben sen giderken kirpiklerini topluyorum sevdiceğim. Seni her daim seveceğim. İyi ki doğdun.

Gözlerinin içi mutluluk dolu, orada yeryüzü var. Sevgiden beslenip yalan söyleyen korkak. Ben seni korurum sonsuza denk. Doğum günün kutlu olsun canım. İyi ki doğdun.

Yaşatmakta, öldürmekte Tanrıya aittir. Geçen her günümüz mutlu olsun. Her şeyde olduğu gibi Tanrıya kaldı karar. Doğum günün kutlu olsun İyi ki doğdun.

Resimli eşe doğum günü mesajları

Eşlere resimli doğum günü mesajlarını bir araya topluyoruz ve en güzel resimli sözleri sizler için paylaşıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.