Berat Kandili mesajları, resimli Berat Kandili sözleri arıyorsanız aşağıdan en güzel ve anlamlı kandil mesajlarını bulabilirsiniz.

Berat Kandili bu yıl 27 mart cumartesi günü ibadetler ile kutlanacak. Berat Kandili Ramazan öncesi olan en önemli Kandil gecesidir. Bu gecede dualar edip, ibadetler etmek gerekiyor. Berat Kandilini herkese hatırlatmak ve kutlamak için sosyal medya hesaplarınızdan veya özel olarak gönderebileceğiniz anlamlı, resimli 2021 Berat Kandili mesajlarını aşağıdan alabilirsiniz.

Berat kandili 2021 yılında 27 mart cumartesi günü eda edilecektir.

Berat kandili sözleri

Yüreklerde akan gerçek sevgi ve aşk duygusunun arttığı bu gecede Allah dileklerinizi ve dualarınızı kabul etsin, berat kandiliniz mübarek olsun.

Bizi bu günlere getiren yaratana şükürler olsun, bu kutlu günde sevdiklerimizle ibadet etmeyi nasip etsin.

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle. Beraat kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez.

Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Berat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


Berat Kandili Mesajları – Resimli Berat Kandili Sözleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.