23 Nisan Sözleri sayfamızda 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk‘ün, çocuklara dünyada ilk ve tek bayram hediye ettiği gün olarak kutlanan 23 Nisan ile ilgili sözler ve mesajlar siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirildi.


23 Nisan İle İlgili Sözler Ve Mesajlar

Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir.

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar.

Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır.

Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da Millî Egemenliktir. Yalnız bir makam vardır: O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir. (Mustafa Kemal Atatürk)

Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar.

Türk çocuğu, Atatürk’ün armağanı olan bu bayramı doyasıya yaşamalıdır.

Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler.

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.

Bağımsızlığın kıymetini bilen çocuklarımız geleceğimizin en büyük teminatıdır (Mustafa Kemal Atatürk)

Çocuklar o kadar mahsumdur ki bir milletin savaşını bitirebilir.

Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur. (Mustafa Kemal Atatürk)

Her çocuğun doyasıya yaşaması gereken 23 Nisan, Türkiye’nin tek ulusal bayramıdır.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. (Mustafa Kemal Atatürk)

Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir.

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. (Mustafa Kemal Atatürk)

Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı ve onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Çocuklarımız ve gençlerimiz yetiştirilirken onlarla bilhassa varlığı, hakkı ve birliği ile çelişen bütün yabancı unsurlarla mücadele lüzumu ve milli düşünceleri tanıyan bir imanla her mukabile karşı şiddetle ve fedakarca müdafaa zorunluluğu aşılanmalıdır.

Egemen olmayan, boyun eğmek zorunda kalır. (William Shakespeare)

Hedefe yalnız çocukları yetiştirmekle ulaşamayız! Çocuklar geleceğindir. (Mustafa Kemal Atatürk)

Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, yok olur.

Kendi kendimize egemen olmayı öğreten yönetim en iyi yönetimdir. (Goethe)

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun.

Yeni neslin tüm ruhsal kuvvetlerine her özelliğin ve kabiliyetin zevki mühimdir. Daimi ve müthiş bir savaş şeklinde beliren milletler hayatının felsefesi, bağımsız ve mesut kalmak için bu yüksek özellikler şiddetle istemektedir.

Sizler yeni nesil Türkiye’nin genç evlatları yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yanılmazlar. Türk gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize dinlenmeden yorulmadan yürüyecekler. (Mustafa Kemal Atatürk)

Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel , her şeyden evvel Türkiye’nin istiklaline, temeli benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.

Çocuklar geleceği yapacak adamlardır. Fakat geleceği yapacak olan bu çocukları yetiştirecek analar, babalar, kardeşler hepsi şimdiden az çok aydınlatılmalıdır ki, yetiştirecekleri çocukları bu millet ve memlekete hizmet edebilecek, yararlı ve faydalı olabilecek şekilde yetiştirsinler! Hiç olmazsa yetiştirmek lüzumuna inansınlar!

İlk ve usta öğretim mutlaka insanlığın ve medeniyetin gerektirdiği ilini ve tekniği verir, fakat o kadar pratik bir tarzda versin ki çocuk okuldan çıktığı zaman aç kalmaya mahkum olmadığına emin olsun.

Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimi düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. (Mustafa Kemal Atatürk)

Çocuklarımızın temiz yüreklerinde; yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber doğruya, iyiye ve güzel şeylere karşı sevgi ve ilgi uyandırmaya çalışılmalıdır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Yeni Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir.


23 Nisan sözleri

23 nisan tüm dünya çocukları için geleceğe fener tutan bir bayramdır. Ne kadar kuytu karanlık varsa alın elinize fenerleri aydınlatalım tüm karanlıkları.

Geçmişimizden güç aldık biz, başımız dik, sinemiz ilerde. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Cıvıl cıvıl yine sokaklar, dökülmüş binlerce çocuk meydanlara. Bugün onların günü eğlenin istediğiniz kadar.

Dini, dili, ırkı ne olursa olsun. Teni beyazmış, siyahmış kimin umurumda? Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Herhangi bir yerde Atatürk adı geçince nasıl gururlanırım bir bilseniz. Bize bu bayramı hediye ettiğin için sana minnettarız Atam…

Bizim için heba olmuş tüm canlara, soğukta, karda, kışta namlu tutan ellere, çocukluğunu yaşayamadan eli barut kokanlara ne kadar minnet duysak az…

Her şey sizin sayenizde. Tüm herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Giyinelim en güzel giysilerimizi, elimizde ay yıldızlı bayraklarımız akın edelim okullarımıza ve dua edelim bu vatan uğruna şehit olmuş kınalı kuzulara. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

İçimde her sene olduğu gibi yine bir heyecan var. Kendi benliğimde dolup tanışıyorum adeta. Eminim her çocuk tıpkı benim gibi hissediyordur… Hem nasıl hissetmez ki bu duyguyu. Bugün bize adanmış bir gündür.

Bugün hüzne, kedere, acıya yer yok bu coğrafyada. Bugün benim bayramım. Bugün bizim bayramımız! Bugün tüm dünya çocuklarının bayramı.

Bugün 23 Nisan.

Yürüyün çocuklar, korkmadan yürüyün çünkü bugün hiç bir kötü duyguya yer yok… Bugün bizim günümüz. Tüm herkesin Yirmi Üç Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Yatağa girince yarın 23 Nisan diye sayıklardım içimden, gözümü kırpamazdım. Bedenim heyecanla doluyordu her seferinde. Eminim tüm çocuklar benimle aynı heyecanı paylaşıyordur. Akşam mutluluktan uyuyamayan çocuklardık biz…

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları sayesinde içinde özgürce nefes alabildiğimiz bir vatanımız var. Bizim çocuk bayramımız var!

Mutlu çocuklar iyi bir geleceğin, mutlu yarınların sembolüdür. Bunu asla unutmayın. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Biz çocukların hissettikleri şeyler hep en saf ve temiz olanıdır. Ellerimizde sadece çamur, toprak izi var. Sadece bu! Günahlar bizi tanımaz. Belki de bu yüzden bir bayramımız var. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Her an ağzımdan hüzünle dökülen tek bir cümle var. “Atam sen rahat uyu.” Fakat 23 Nisanda garip bir buruklukla söylüyorum. Hem mutluyum çünkü bugün bayram. Hem de hüzünlüyüm bizleri göremedi Atam.

Bugün 23 Nisan hadi çıkalım evimizden doluşup sokaklarda sevinç nidaları atalım. Sonra tüm çocuklar el ele tutuşsa, geziye çıksa dünyanın sonuna. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuğu iyi bir şekilde yetiştiremeyen kimseler iyi bir gelecekten söz etmeye hakkı yok! O gelecek biz çocuklara bağlı… Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Her Nisanın 23’ünde kasvet kokan  tek bir sokak dahi kalmaz çünkü çocuklar buna izin vermez. Neşe saçarlar ve mutluluk toplarlar. Bu sevinç hep daim olsun.  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

23 Nisan biz insanların arasındaki bağı güçlendiren çok önemli bir gün. O kadar önemli ki tüm insanların din, dil, ırk, mezhep fark etmeksizin yaşayabileceğinin kanıtlayan ve bunun için çaba sarf eden bir bayramdır.  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Halkın egemenliği o kadar güçlüdür ki onun karşısında ne vezirlerin, ne kralların söz hakkı vardır. İster yüz kat kilite vur sıra sıra erir hepsi, tutmaz kilit.  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Başınızı kaldırıp gökyüzüne hele bir bakın. Rengarenk uçurtmalar var. Sırmalar saçan güneş bi de kara kara bulutlar. Sakın üzülmeyin çocuklar hep fırtınanın sonunda güneşin yardımıyla gökkuşağı çıkar. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Büyüklerin ne tuhaf zevkleri var. Her yerde tüfekler, toplar. Sevgi saçmak için gelmişiz gibi yeryüzüne. Olsun renkler bizim, sevinin çocuklar.

Çocukların nasihat ihtiyacının olmadığının bilinmesi gerekir. Çocuklar için tek gerekli olan iyi bir örnektir. Geçmişimizden örnek alıp siper ederiz göğsümüzü her bir kedere.  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuklar yeryüzünde ki çiçekler gibidir. Her birinin ayrı bir kokusu, bambaşka bir yapısı vardır ve eğer bir gün olurda koparsa bu eşsiz çiçekler bilin ki o günden sonra yeryüzü karanlığa gömülecektir.

Her 23 Nisan günü akvaryumdan serbest kalıp okyanusa dönen bir balık misali oluyoruz biz çocuklar. Mutluluk, kıvanç ve gülmekten ağrıyan yüz kasları zaten tüm bu olayın kanıtı gibi. Tüm herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Mustafa Kemalin Atatürk Türkiye Cumhuriyetini emanet ettiği kişileriz biz.  Bu miras yücelerek diğer bir nesille geçer. Türkiye Cumhuriyeti ve Ulusunun Egemenliği hep daim olacaktır.  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Bizler her şeye rağmen pes etmeyen bir milletin torunlarıyız. Buna yakışır bir şekilde tarihimizi yüceltmek bizim boynumuzun borcudur. Bu mutlu günde de sizleri en iyi şekilde anacağız! Ruhun şâd olsun ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Eğer bir ülkede çocuklar mutsuzsa diğer tüm sorunlar bir kenara bırakılmalıdır. Çünkü çocuk gelecektir. Acı çeken çocuklar, umutsuz yarınların habercisidir. Bu yüzden hiç bir çocuğun bir daha acı çekmemesi dileğiyle tüm herkesin  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Çocuklar bir ülkenin can damarlarıdır. Ne olur bu damarlarınızı kesmeyin. Çocuk olmazsa nasıl aydınlanır karanlıklar veya çocuk gülmezse kim güler kendi can damarlarını kesen ülkede? Çocukların bir daha üzülmemesini istiyoruz. Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan günü herhangi bir çocuğun evde  kalmak istemesi gerçeğine inanmayı kesinlikle reddediyorum. Kim kendi bayramında evde oturur. Eğlenin çocuklar, sevinç çığlıkları atın çocuklar ve emin olun bu nidâlarınız koskoca gökyüzünü delip arşa yükselecektir…

Maratonlaşmış hayatınızdan uzaklaşmak istediğinizde bir çocuğun gözlerinin içine bakın. Görün o gözlerdeki yaşam arzusunu ve kendinize gelin. Tüm dünya çocuklarının ve ruhları hala çocuk kalan tüm büyüklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Yarınlarınız yolun sonunda görünmüyorsa, çocukları güldürmeyi deneyin. Onların kahkahasında asırları dahi görebilirsiniz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukları inciten, kıran, üzen ve benzeri duyguları onlara yaşatan herkese kızgınım. Kızgınım çünkü çocuklar mutlu olduğunda gözlerinde okyanuslar çağlar, üzgün oldukları zaman ise gözlerinde çağlayan okyanuslar boşanır toprağa. İnan ki o okyanusta tüm insanlık boğulur. Tüm çocukların ve çocuklara değer veren herkesin  23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

23 Nisan İle İlgili Resimli Sözler


Yeni 23 nisan resimli sözler

Yeni hazırladığımız resimli 23 nisan sözleri aşağıda yer almaktadır.

Eski 23 nisan sözleri

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan 1920 tarihi, bugün üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin ilan edildiği önemli bir gündür. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun.

Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelidir. 23 Nisan kutlu olsun!

Çocuk yurdun temelidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. 23 Nisan kutlu olsun.

Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar yok olur.

Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Sözleri ile Çocuklarımızın gününü kutlayalım. Unutmayın onlar bizlerin geleceği..

Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum.

Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal’i, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın, tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.

101.yıl dönümünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

23 Nisan demokrasinin, milli iradenin, millet egemenliğinin en bariz göstergesidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir.

“Türk Milletinin istikbali bugünkü çocukların isabetli görüşü ve yorulmak istidadında olmayan çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.” Atatürk

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği bir gündür. Tüm, dünya çocuklarının günü kutlar ulusal egemenliğimize kavuştuğumuz bu günde şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim…

“23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.”

“Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir.”

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.”

“Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir.”

“Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir.”

“Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar yok olur.”

Egemenlik ulusundur. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başka hiçbir makam, ulusun alınyazısında etkin olamaz. Atatürk (23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı)

Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun

İnanıyoruz ki, Yeni Türkiye’nin öz cevheri Ulusal Egemenliktir. Ulusun kayıtsız şartsız egemenliğidir. Atatürk

Türkler yüzyıllardan beri özgür ve bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı, yaşam gereği saymış bir kavmin yiğit çocuklarıdır. Atatürk

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır.

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Atatürk (23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun)

Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. Egemen olmayan boyun eğmek zorunda kalır.” W. Shakespeare

Türk Milletinin istikbali bugünkü çocukların isabetli görüşü ve yorulmak istidadında olmayan çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da beslemeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Yeni Türkiye Devletinin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Çocuksuz ev, meyvesiz ağaca benzer. 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyete, bağımsızlık ve milli egemenliğe sahip çıkan en büyük hazinemiz ÇOCUKLARIMIZA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Mutlu ve güçlü Türkiye ülküsünü kuşaktan kuşağa, canlı bir meşale olarak devreden çocuklarımızın 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun.

23 Nisan’ı şen, şakrak, cıvıl cıvıl, rengârenk bir ortamda kutlamaları dileği ile bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”

 Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuklarımıza gereken özeni göstermek, onlara güzel yarınlar hazırlamak, aslında geleceğimizi sağlam temeller üzerinde kurmamız anlamına gelmektedir. Bayramınız kutlu olsun.

Çocuklar o kadar masumdur ki bir milletin savaşını bitirebilir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Sayfamızı beğendiyseniz, paylaşarak bize destek olabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.