Ana Sayfa Dünya ülkeleri Doğu Türkistan Türkiye’de iç siyaset oyunları

Türkiye’de iç siyaset oyunları

0

Türkiye’de siyaset yapmak ciddi kişisel özellikler gerektirir ! Liderlik, ileri görüşlülük falan diyeceğimi sanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.Türkiye’de siyaset yapmak Ali Cengiz oyunlarının başka bir adıdır.Siyasette baktığınız her 100 adamdan 97’si sahtekardır.

Neyse bu düz mantık değerlendimenin dışına çıkarak bir kaç analiz yapmak istiyorum.

Biliyorsunuz bir seçim atlattık 29 Mart seçimleri.İşte bu seçimlerde AKP ve CHP arasında ciddi tartışmalar oldu.AKP baktı ki oyları düşüyor çareler aramaya başladı.O ara İsrail , Filistine askeri birliklerini soktu.İşte olaylar burda başladı.Hemen Erdoğan amcamız Davos’ta kahraman kesildi, 1.Dünya Savaşın’da İngiltere ile birleşip bizi arkadan vuran Arapların hamisi kesildi.İsrail gibi bize teknolojik yönden önemli katkılar sağlamış bir ülke ile ters düştü.Neyse tamam araplar din kardeşimizdir , bu Tayyip şeriatçıdır normal karşılarım.Ama işte bugün SOYDAŞLARIMIZ Doğu Türkistan’da URUMÇİ bölgesinde katlediliyorlar ama bu şeriatçı efendi gıkını çıkarıyor mu ? Siz söyleyin en ufak bir tepki veriyor mu ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.