Wordpress saldırı yöntemi: jpp_log_failed_attempt (dikkat edin) 1

Acaba  Suriye’deki olaylar tamamen kurgu mu? Yani  27 yıl sonraki plan mı, nedir? anlamadım. Bir zamanlar Şeyh Said’in üzerinden oyun oynayıp Musul ile Kerkük’ü kaybetmiştik. Şimdi de yoksa hedef Hatay mı?

Niye söylüyorum çünkü biz yıllarca dinci diye bilip oy verdiğimiz sayın baba, baktık ki tam bir sol adamı imiş ve 30 yıla yakın bizi uyutmuş. Şİmdi de bir taraftan halkı medya ile kandırıyorlar. Yok efendim Türkiye bilmem yüzde kaç büyümüş bilmem alım gücü artmış yok yok, palavra. Ortada bir sürü işşiz varken neyin alım gücünden bahsediyorsun sen. elektriğe zamı bindir , petrole bindir , doğal gaza bindir gel gelelim patates kalsın 300 binde (Bu eski para dostlar) bu nasıl adalet. hiç kimse görmeyecek mi yada görmek istemeyecek mi ama korkmayın şurda yerel seçimlere ne kaldı ki bir makarna , ekmek oylar ampule . Benim halkım herhalde verecek aç , muhtaç.
Nerden nereye dostlar kusura bakmayın başlayınca duramıyorum işte. Gelelim Hatay meselesine ben bir kısım arap olan kişilerden duydum Hatay’da şöyle bir inanış var. 2039 tekrar halk oylaması olacakmış. Acaba bu doğru mu? doğrusu ise korkmak lazım. Çünkü herşey toz pembe göstererek yüce devletimizi teslim ettik, bilmediğimiz insanlara acaba kimin nesi kimin fesi. Nerden tepeden bitme gelip bu kadar çoğaldılar ve inanılmaz halk kitlesini peşinden sürüklüyorlar, halk yürüyüşüne bile kurban. O denli seviyorlar severler tabiki  medya ellerinde, istediklerini susturuyorlar istediklerini konuşturuyorlar. Ve adeta her şeyi ele geçirdiler askeriyeden tutunda bakanlıklara, cumhurbaşkanlığına kadar adeta krallık kurdular astığı astık kestiği kestik.
Acaba hiç düşündünüz mü? Suriye’den kaçan muhaliflere neden Hatay’ a geliyorlar Hatay’dan başka 5 sınır kapısı daha var neden Şanlıurfa yada Mardin’e gitmiyolar.Yoksa Amerika , İsrail ve Bizim Yürüyüşüne kurban olduklarımız birlikte plan mı yapıyorlar. Sen at ben tutarım misali. Yoksa O da icazeti okyanus ötesinden mi aldı. Bunca İsrail’e kafa tutuyor neden acaba. Danışıklı dövüş mü? Bilmiyorum ama bir zamanlar sayın Özal azıcık birilerine dokundurmuştu ve hayatından oldu. Bu adamlar resmen dans ediyorlar ve hala ayaktalar arkalarında kim var. Bunca darbe teşebbüsüne rağmen indiremediler.Demekki enseleri çok sağlammış.
Bence bu 30 yıllık bir plandır. Hatay’a bu kişiler yerleştirilip orada 27 yılda her yıl belirli sayıda Suriye vatandaşı alınarak refaranduma kadar Hatay’ı abluka altına alacaklar. Ve sonunda Mustafa Kemal’in taktiğini bize uygulayacaklar. Ve biz uyumaya devam edeceğiz ve sürekli avunacağız nasıl olsa biz balık hafızalıyız en önemli meseleyi bile 23 günde unutuyor muşuz  onu da unuturuz ne olacak demi bir eksik bir fazla. Hatta bırakalım biz kendimizi yormayalım gelsinler manda ve himayeyi kabul edelim. Biz bir defa alışmışız spordan tutunda ekonomi bakanına kadar oradan icazetli devlet başkanlarına kadar ithal getirmeye . Her şeyi sattık, yedik hatta yemedik kuyumcu dükkanları pardon pardon şirketleri diyecektim. yada özel hastaneler kurduk kime mi tabiki kendimize arkadaşlar kendimize derken kuranlara diyorum.

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.