Kategoriler
Görsel Sanatlar Grafik & Tasarım Ressam Yazar

Ressam Suzy Hart

Ressam Suzy Hart, eserlerindeki insan bakışları, insanı büyüler. Sanatçı Suzy Hart, İngiliz bir baba ve Fransız asıllı Kanadalı bir anneden Devonshire,de doğdu. O, Montreal,e yakın Güney Carolina eteklerinde neşeli çocukluk geçirdi. O, üniversiteye girmek için erken liseden mezun oldu ama, gerçek eğimin sanat olduğunu fark etti. Ressam 1980 yılında New York’a taşındı ve Ulusal Akademisyen Frank Mason ve Gustav Rehberger ile figür çizimi üzerine efsane ile dört yıl okuduktan sonra, New York Sanat Öğrencileri Ligi “Life of” Üyesi oldu. O, daha sonra Bozeman,a taşındı ve Montana Şehir Üniversitesi, Heykel ve Sanat Tarihi Lisansı kazandı. 1993 yılında, Montana ve Kumamoto sehirleri arasında bir kültürel değişim üyesi olarak portre çizmek için Japonya’ya gönderildi. 19. yüzyıl Kızılderili fotoğraf çizimleri New York’ta Bartfield Galerileri tarafından temsil edilmiştir. O, 2007 Uluslararası Portre Yarışması’nda Amerika Portre Derneği ve 2010 yılında Üye Yarışması’nda pastel dalında Mükemmellik Ödülü kazandı. O, 2013 Eyalet Pastel Yarışması ve 2012 “Appalachian Pastel Society” Ulusal Sergisi’nde ödül aldı. Suzy Hart, halen Appalachian Pastel Derneği başkanıdır. Suzy Hart eserlerine sahip olmak istiyorsaniz lütfen (web portali),nde e-mail yolu ile iletişime geçiniz!

SuzyHart1d

Kategoriler
Grafik & Tasarım

20 ücretsiz sosyal paylaşım sitesi iconu

Web siteleriniz icin kullanabileceginiz paylasim iconlari. Hepsi kaliteli ve birbirinden guzel arkadaslar. Hemde ucretsiz. Artik yeni donemde bu tarz sosyal paylasim siteleri ile etkilesimi artirmak onemli hale geldi. Sitenizi daha fazla kitleye duyurmak, daha fazla kisiye hitap etmek istiyorsaniz bu iconlari kullanabilirsiniz.

Ornek icon resimleri:

Dosya .psd formatinda ve 700×700 olculerindedir, Photoshop bilgisiniz yoksa bunlar isinize yaramayabilir ancak diger paylasimlarimda bunlarin imaj dosyasi halinde olanlarinida ekleyecegim. PSD dosyasini indirmek icin buraya tiklayabilirsiniz. Dosyayi aldigim site burasi, farkli paylasimlarda oluyor arada, takip edebilirsiniz.

Kategoriler
Grafik & Tasarım

Ücretsiz Sayfa Numaraları Tasarımı .psd

Netde gezinirken rastladim, bir arkadasimiz cok guzel sayfalama uygulamalari icin kullanabilecegimiz icon seti paylasmis. Ornek resmi asagida verilmistir. Kullanmak icin herahangi bir ucret yada lisans kosulu bulunmamaktadir.

Uggulamayi css ye doktukten sonra wordpress page navi eklentileri dahil kendi yazmis oldugunuz scriplter icinde kullanabilirsiniz. Kullanim alani size kalmis, isterseniz baska alanlarda kullanin arkadaslar. PSD dosyasini bizimle ucretsiz paylasan Emrah Demirağ arkadasima tesekkur ediyorum. Farkli alanlarda calismalarini takip etmek icin sitesini kullanabilirsiniz. Uygulamayi indirmek icin ise buraya tiklamaniz yeterli.