Kategoriler
Günlük hayat internet hizmetleri Web Site Tanıtımları Webmaster yardım

GittiGidiyor’da İş Ortaklığı Programı

GittiGidiyor’da İş Ortaklığı Programı
Gittigidiyoru biliyorsunuz. Türkiye’nin en büyük 2.el satış sitesi. Burada sıfır veya 2.el ürünlerinizi satabilir veyahut hoşunuza giden ürünleri alabilirsiniz. Satış yaparak burada para kazananan ve ciddi gelir elde eden bir çok kişi mevcut. Fakat konumuz nasıl satış yaparızdan farklı olarak Gittigidiyor ile nasıl iş ortaklığı programına katılabiliriz. Sizin gittigidiyorda satabilecek sıfır veya 2.el ürününüz yok ama yine de gittigidiyor üzerinden para kazanmak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız tek gereken bir web sitesine sahip olmak. Eğer websiteniz yüksek ziyaretçi çekiyor ise iş ortaklığı programı tam size göre.
gittigidiyor is ortakligi
gittigidiyor is ortakligi

Gittigidiyorun iş ortaklığı programı için yapmanız gereken TC kanunlarına uygun bir websitesi sahibi olmanız. Eğer böyle bir siteye sahipseniz https://aff.gittigidiyor.com/aff/index.jsf bu adrese tıklayarak gittigidiyorun iş ortaklığı programına dahil olabiliyorsunuz. Verdiğimiz sayfaya tıklayarak üye olduktan sonra yapmanız gereken tek şey üyeliğinizin onaylanması için beklemek. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra size verilecek kodları sitenize güzel bir yerine yerleştirerek tıklama başına kazanç sağlayabileceksiniz. Bu sayede satabileceğiniz herhangi bir ürününüz olmasa bile gittigidiyor üzerinden para kazanabileceksiniz.

Peki siteniz onaylandı ve iş ortaklığı programı bannerlerini sitenize yerleştirdiniz. Yasal şekilde para kazanmanız için size birkaç ipucu sunuyoruz.
  • Sitenizde koyduğunuz banner boyunu iyi oranlayın
  • Koyduğunuz banner sitenizde ziyaretçiler tarafından görülebilecek bir yere koyun
  • Kesinlikle ama kesinlikle aynı IP’den defalarca tıklama yapmayın. Bu banlanma sebebidir.
  • Aynı IPden defalarca tıklama yapmayın derken Proxy aklınıza gelmesin. Bunu da yapmayın. Zira bir çok iş ortaklığı programı bu olası durumlara karşı korunmakta ve ona uygun algoritma ile yazılmaktadır. Bunları yaparsanız bir daha üye olamamak üzere iş ortaklığı programından banlanırsınız.
  • Koyduğunuz banner ziyaretçileri rahatsız etmesin. Zira eğer ziyaretçi sitenizden bilgiden çok kendisinin suistimal edilip devamlı reklamlara tıklattırıldığını hisseder ise sitenize uğramayacaktır. Bu yüzden kaliteli ziyaretçi sitede bilinçli gezinen kimselerdir. Sitenize devamlı uğrar , hitinizi ve alexa değerini yükseltir. Bu da daha çok ziyaretçi demektir.
  • Sitenizle ilgili uygun banner içeriği koyun. Bunu gittigidiyorun kendinize ayrılan yönetici panelinden yapabilirsiniz. Örneğin bir spor siteniz var ise, gittigidiyorun spor kategorilerindeki ürünleri sitenizde gösterin. Bu kaliteli,doğru ve çok tıklama oranında size geri dönüş sağlayacaktır.
Eğer yukarıdaki anlattıklarımızı yapar iseniz, Gittigidiyordan iyi bir para kazanabilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.