Son yazdığım yazılar ile ilgili,kendimi ifade etmek istiyorum.

Sağ-Sol kesimide eleştiririm.Sert bir şekilde eleştirmem gerekiyor ise,eleştiririm.Çünkü ben sağcı yada solcu değilim.Türkçü’yüm,Türkçü’lüğün sağcısı-solcusu olmaz.Çünkü hiç kimse,sağ hain,sol hain diyemez.Diyenler,baştan kaybediyor.

Bir Irk görüşüm var.Baştan savmam araştırırım.

Neden?

Bir yerde tarih belirlemek,o coğrafyayı tespit etmek için Irk Bilimi olmazsa olmazdır.

Benim görüşüm budur,bu doğrultuda yaşarım.Ancak,yazdığım makaleler,eleştri açısındandır.Solcu arkadaşımda sağcı arkadaşımda çoktur.Bunları izler ve yorumlarım.

Makalelerimi,araştırma sonucu ortaya çıkarırım.Türkiye’nin Doğusunu tamamen gördüm.Orta Anadolu ve Güney illerimizide gördüm.

Bizzat,Devlet arşivlerinide gördüm.Söylediğim bir tane cümle kanıtsız değildir.Ancak,yazımı yazdığım her kişiye,sırf daha fazla katkım olsun diye,kesinlikle ve kesinlikle belge göstermem.Araştırmak iyidir.Sonuçta ben uğraşarak,araştırarak yazıyorum.Herkesin görüşünede saygım vardır.

Ancak,bana tarafsız ol diyenlerin,tarafsız olmam için gösterdikleri nedenlerde,ne kadar çok taraf tuttuklarını,hatta gövde gösterisi yaptıklarını gördüm.

Bana,bilmem kaç defa,ya Türk olarak yaratılmasaydın,senin elinde değil ki diyen insanlar çıktı…

Aynı insanlar,Irkçı olma,Kur’an reddeder de dediler…

Aynı Kur’an-Kerim’de İsrailoğullarının en üstün olarak yaratılmasından bahsedilmesini bir tarafa koyalım,Tanrı inancın büyük ise,o zaman Tanrı’nın durduk yere kimseyi,Türk,İngiliz,Arap yaratmayacağınıda bileceksin.

Yoksa,samimi olamazsın.

Şöyle bir hikaye vardır;

"Zatın birisi,gemi ile seyahat etmektedir.Gemiyi gezer iken,bir köşede,küçük,siyah böcekler gözüne takılır.Böcekleri küçümser,"Allah’ım neden bu işe yaramazları yarattın?" der.Sonra,fırtına meydana gelir o akşam.O fırtına geçiştirilir,ancak o zat,zarar görür ve yaralanır.Yaralarından dolayıda hastalanır.Gemide uzun yol katetmesi gerektiğinden,Zat’ı hekimlere yetiştiremeyecektir.Bir,bilge kişi çıkar.Adamı iyileltirebileceğini söyler.Aynı böcekleri gemiden toplar getirir ve ezer.Onlardan ilaç yaparak zat’a içirir.Zat,2 gün içinde iyileşir.Bir süre sonra anlaşılmıştır ki,o böcekler boşa yaratılmamıştır.Tanrı’nın yarattığı hiç bir şey boşa değildir."

Evet,Tanrı’nın yarattığı hiçbir şey boşa değil.O yüzden,Tanrı beni bildiği gibi yaptı ve ben Türk olarak yaratıldım.Türk tarihine dönüp baktım.

Mu Kıtasından aşmışım,medeniyeti yaymışım,Acun’a adalet dağıtmışım,Budunumu rahat yaşatmışım.

Sonra gurur duyarım,onurlanırım böyle bir Budun’dan yaratıldığım için.

Ve derim,neden böyle oldu bu Budun(Millet)?

İşte o günden sonra,Türk şuuru,Türk Tarihi bende şahlanır.İşte bu şuur ile yaşamaya,güç bulmaya başlarım.

Kürtler veya İngilizler,farketmez.Hiç bir Halk,benim Millet’imin,yaşaması için kendi yaşamını feda etmez.Bu durumda,Halkların Kardeşliği yalan olur.Kardeşlik,kendini gerektiğinde feda etmektir çünkü.

Boş durumlarla,Pollyannacılık oynamaya gerek yoktur.

Ancak,benim bu görüşüm,sitenin görüşünü ve amacını değiştirecek değildir.

Baştada dediğim gibi,kimseye düşman değilim.Sağa-Sola,çatacak kimsede değilim.Eleştiririm,yeri geldiği zaman bunu sertlikle yaparım.

Benim asıl derdim Millet’tir.Millet,bugün sağ ve sol diye kendisini adlandıranlar tarafından yönetiliyor ise,bende bu kişilere fikirlerimi duyurmaya çalışırım.

Çünkü,doğru yolu bularak hiç kimse görüşünden sapmaz.Tabi bu,sağcı ve solcu kesimlerin iç sorunlarına bağlıdır.Kendi sorunlarını çözmeleri,hiçbir şeye engel değildir.

Bu Devlet’e,yenilen ve Türk olmaktan vazgeç diyenlerin,en başta yenilenmesi ve kendini bulması gerekmektedir.

Selahaddin Eyyubi’nin büyük oğlunun ismini verdiğim makalenin yayınlandığı sitede,tarih bilgin yok denilerek eleştirildim.Bu kişiler demek ki,suçlu olanlardır.

Bir yanlıştan ısrar ile dönmemek,kurukafalılıktır.

Belgelerle öğrendiklerime,örütbağdan(internet) öğrendikleri ile kafa tutup belge göster diyenler,bir zahmet Bilgisayar başından kalkmayı denesinler.Sıkıyorsa,savundukları "Halkın" memleketine gidip ben Türk’üm deyiversinler.

Bakalım aynı şeyi 8 yaşında diyip,Atatürk’ü seviyorum diyip,18-19 yaşlarında iki "Halk Kardeşliğinden olan" kişiden daya diyen benden,daha az bir tepki alacaklar mı?

Türk Bayrağı’nı,resmi bayrak olduğu halde,Karapapak Türk’ü olan,Tatvan’ın yerlisi olan babaannemin memleketinde sonradan çoğaldığı halde kabul etmeyenler,nasıl kardeştir?

Bir numaralı faşist,parti kurup hak arayan ve bu şekilde çelişki oluşturanlardır!

Silahlı mücadele olmamalı deyip,Terör örgütüne destek verenlerdir!

Önce bayrağıma saygı duyacaksın,sonra tarihime,sonra benliğime.Sonra saygı bekleyeceksin bayım.

Çünkü kardeş dedikleri adamlar,Türk Millet’i yoktur diyor.Türk Dünyası yoktur diyor.Türkçe yoktur diyor.

Ne hikmetse,Devlet kurmamış olmasına rağmen,ben Millet’im iddiasında bulunuyor!

Gelde bunları dile getirme.Sonra saygısızlık diyorlar.Sonra saygı duyacaksın diyorlar.

O zaman bende küfür etmeden saygı ile görüş belirttiğimde faşist oluyorum!

Ki,şu solcu ağırlık sitelere girdiğimde,sırf bir dönem ülkücü faaliyetlerde(faaliyette bulunduğuda konserdir!),Barış Manço’ya küfür eden,hakaret edenler ne kadar demokrasi peşindedir?

Bakın,mesela bu bir eleştridir.O halde,bunu kabul edeceksiniz.Aksi takdir demokrasi iddialarınız boşa gider.

Mhp’ninde,Akp’ninde bir sağcı parti,hemde Mhp Türkçü kökenli bir parti olmasına rağmen,her şekilde sorunlarını dile getiririm.

Bana,Polat Alemdar’sın,onun yanlış yönlerini göremiyorsun diyenler,Deniz Gezmiş’ten üstün kahraman mı tanıyorlar?Bakın,buna Mustafa Kemal Atatürk’te dahildir.

Ki,Deniz Gezmiş,Askerede Polisede kurşun sıkmış,kahraman ilan edilmiş.Devlet sömürge(!) Devlet’i ya,sömürüye karşı çıkmış!

Birde,silahlı mücadeleye katılmamış derler.

Dünya’da,terör örgütlerinin,hatta Deniz Gezmiş hayranı olan Hizbullah’ta buna dahildir,neredeyse hepsi koministtir!Hani silahlı mücadele yoktu?

Hain dedikleri Milliyetçiler,askere polise kaç defa kötü muamele görmüş olmalarına rağmen kurşun sıkmış?

Demokrasi ise,buyrun herkesin yargılanmasını isteyin.

Ama bunlar,sırf o kesimin,okumuş olmasından ötürü,doğru olanı görmesi için yaptığım eleştrilerdir.Aynılarını sağcılar içinde eleştri olarak gösteririm.

Çünkü,baştada dediğim gibi ben sağcı yada solcu değilim.

Sağcısı-Solcusu esen kalınız ve biliniz ki,benim yazılarım sitenin amacı değildir.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.