Kategoriler
İnternet Dünyası Oyun incelemeleri

Geleceğin Fenomen Oyunu: Haxball Şimdiden Fenomen Oldu…

Makaleci.com İçin Kendi  Anlatımımla Haxball..

Haxball 100.000 Ziyaretçisiyle Birikte Multiplayer Bir Futbol Oyunudur.İstersen Arkadaşlarınla İstersen Tanımadığın İnsalarla Maç Yapabiliyor.Takımlar Oluşturup Başka Takımlarla Maç Yapabildiğin Üye Olmadan İndirmeden 5sn de Girebileceğin Bir Oyun.Oyunun Tamamen Tecrübe+Teknik Zekayla  kazanılmasıda Oyuna Devam Etmenizi  Sağlıyor.Oyunun Başında Ne Kadar Fazla Gol Yicek Olsanızda Gittikçe Artan Tecrübenizle Elbet Sizde Birgün Yenilmez Olacaksınız.
Haxball Nedir ?

Haxball flash tabanlı 2D online internet oyunudur. Günümüz şartlarında futbol eğlencesinden zevk almak için yapılan bu oyun hiçbir kurulum gerektirmeden web sitesi üzerinden oynanmaktadır. Oyunda 1on1 de 5on5’e kadar takım kurup oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?
Oynanışı çok basittir. Topu yön tuşları ile kontrol edip şut (X) tuşu yardımıyla kaleye sokup galibiyet almaktır. Siteye girdikten sonra kendinize özel bir nick seçip oda açabilir veya odalara girebilirsiniz.

Haxballın Web sitesi ise: www.haxball.com

Yazar Muhammed Emin Aykaç

Uzun Yıllardır Yazı Yazmayı Seviyor.19 Yaşında.Bilginin Paylaştıkça Çaoğaldığına İnanıyor. Spor,Güncel Haber,Siyaset ve Webmaster Yazıları Yazıyor.

“Geleceğin Fenomen Oyunu: Haxball Şimdiden Fenomen Oldu…” için 3 yanıt

Bu oyunu bir ara oynamaya calistim ama beceremedim, nasil oynandigini bilmiyordum, simdi bu hayranlari arasina tekrar girme firsatim oldu, gercekten internetdeki en guzel oyunlardan birisi. Ayrica kolay ve de cok zevkli.

Katılıyorum Gerçekten Müthiş :) Oyunda İsmi: Fernandez Avatarı: 4 Olan Birini Görürsen Ben Olabilirim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.