Kategoriler
Güncel Haberler

Gazzede yaşanan soykırıma Rus spikerden tepki!

Gazzede şuanda yaşanan, israil’in akıl almaz bir şekilde sivilleri hedef alan saldırısına RUS televizyonlarından bir spikerin tepkisini görüyorsunuz arkadaşlar. Ancak bu tepki aynı zamanda benim, benim gibi düşünenlerinde… Amerikayı dünyanın barış temsilcisi yerine koyacakken bu olay karşısında verdiği tepki, takındığı tavır ne kadar da yanlış düşündüğümüzü göstermiyormu.

Bu dünyaya birşeyleri değiştirecek, haksızlıkları giderecek büyükler lazım…

Kendi kişisel görüşlerimide yinelemek istiyorum. filistin den israile atılan roketler her ne kadar birilerine zarar vermesede bu onlara saldırmak için bir sebep veriyor. Her defasında oldu, yinede filistinden israil’i kışkırtan hareketler yapılıyor. Kurban olduğum çocuklara, masumlara üzülmesem israil haklı diyeceğim. Henüz bir devlet olmayı beceremeyen, birlik olamayan, kendi menfaatleri yüzünden birlik olmak istemeyen bir ülke için: ektiklerini biçiyorlar demek yanlış olmaz. Ancak babaların ölen çocuklarına sarılıp ağlamaları beni insanlığımdan utandırıyor. Ve Allaha tekrar tekrar şükrediyorum: Allahım sana şükürler olsun, Atatürk ve silah arkadaşlarının, Türk ve Türkiye halklarının çabalarıyla kurulan yeni türkiye devletini bizlerden eksik etmesin, birliğini ve beraberliğini korusun. Allaha şükür şuanda iyi gidiyoruz, devamını temenni ediyorum..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.