Ana Sayfa Firma rehberi Kırtasiye ve Oyuncak En Ucuz My Little Pony Oyuncakları

En Ucuz My Little Pony Oyuncakları

0
En Ucuz My Little Pony Oyuncakları

Kız çocuklarının en sevdiği, en popüler oyuncaklardan olan My Little Pony oyuncakları, dünyaca ünlü Hasbro firması tarafından üretilmektedir. Türkiye’de de çocuklar arasında popüler olan sevimli Pony karakterleri çocuk kanallarındaki çizgi filmler ve oyuncakların televizyon reklamları ile de sürekli olarak popülerliğin, arttırmaktadır.

Ülkemizde Canda oyuncak gibi büyük oyuncak mağazalarında bulunan My Little Pony oyuncakları artık yaygın olarak kullanılan online alışveriş ile de oyuncak sitelerinden satın alınabilir. Pony’ler sevimli midilli at figürlerinden oluşan. Her kızın kendi ile özdeşleştirdiği Pinkie Pie, Applejack,Rarity gibi farklı özelliklerdeki birbirinden sevimli Pony figürlerinden oluşur.
En ucuz My Little Pony oyuncak fiyatlarını http://www.candaoyuncak.com/my-little-pony adresinde bulabilir, isterseniz online satın alabilirsiniz. Yılda 2 kez yenilenen ve daha eğlenceli hale getirilen Pony oyuncaklarında son zamanlarda popüler oyuncaklar olarak Süslü Pony, My Little Pony Gökkuşağı Cafe ve Pony Pinkie Pie Şekerleme Dükkanı çok satan Pony oyuncakları olarak gösterilebilir.

1981 yılında ilk olarak üretilmeye başlanan Pony’ler , çizgi filminin yayınlandığı çocuk kanallarında her sezon yeni maceralara atılarak kız çocukları arasında her geçen gün daha popüler olarak. Pony karakter isimleri: Pony Pinkie Pie, Applejack, Prenses Cadance, Rarity, Twilight Sparkle, Rainbow Dash olarak sayılabilir.

Her karakterin Pony çizgi filminde kendine has özellikleri bulunmaktadır.

Örneğin:
Prenses Twilight Sparkle: Süper akıllı ve doğuştan liderdir. Kendisi ve onun tüm şaşırtıcı arkadaşları hakkında yeni şeyler keşfetmek iken O, onun midilli arkadaşlar işi becerilerini ve yeteneklerini kullanmak yardımcı olmak iyidir!
Fluttershy : Büyük bir kalp ile ince ve nazik bir midilli. O, başkalarına yardım etmek, özellikle onun küçük hayvan arkadaşlar seviyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.