Kategoriler
Film Fragmanları Günlük hayat Sinema Dünyası

Felekten Bir Gece 2 – The Hangover Part II (kaçırılmayacak bir komedi)

Yil 2009 ve tüm zamanların en çok hasılat yapan komedisi olan “Felekten Bir Gece” filminin basarisindan sonra simdilerde 2. devam filmi de sinemaya cikti. Ilk filmi cok begendigimi ve 2. filmi sabirsizlikla bekledikten sonra severek izleyecegimide belirtmek istiyorum. Ekip saglam, kadro super ve ilk filmin yonetmeni 2. yide yonetiyor. Senaristlerde degismemis. Devam filminin ilk hafta gise rekoru kirdiginida belirtmek istiyorum. Filmin yapimcilari simdiden 3. devam filmini dusunmeye baslamislar bile. Eger supriz olmazsa seneyede 3. devam filmini izleyecegiz.

Simdi siddetle filmin fragmanini izlemenizi ve gercekten bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum.Hatta ilk filmi izlemediyseniz once onu izleyin, bayilacaksiniz. Sonrasinda devam filmini izlerseniz daha cok zevk alacaginizdan eminim.

Felekten Bir Gece 2 – The Hangover Part II Filmin konusu:
Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stu’nun düğünü için Bangkok’a giderler. Las Vegas’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak her zaman herşey planlandığı gibi gitmeyebilir… Vegas’ta olan Vegas’ta kalabilir ama Bangkok’ta olanlar hayal bile edilemez.

Felekten Bir Gece 2 – The Hangover Part II Fragmani:

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.