Kategoriler
İnternet Dünyası Ivır Zıvır Kişisel makaleler

Sözcükler boşa yankılanırsa çevremde…

Ailenizin makalecisi, yanlızlık hissederek sizleri selamlıyor..

Mahallenin delisinden kaçarken Makaleci.Com ‘a rastlayan bir şizofrenik delinin hikayesidir bu. Sözcüklerini boş boş yankılanmış olarak görmüş birinin..

Hani boşluklar olur da insan kendini anlayamaz ya.. Ya da hani uykuda iken kendini aniden boşlukta sanıp düşeceğini zannetmem.. Hah ! işte tam oyle bir ruh halinde Mesut.. Sözleri, boşa sanki!

Herkesin kendi kafasını alıp işlerine sımsıkı sarıldığı deli bir dünyada işini gücünü bırakıp makale yazmaya calısan biryazarist oluvermişim.. her ne kadar nette zamanım az olsa da..

Uykusuz gecelerimde ise teşkilata silah eğmenin hazin hüznünü yaşıyorum. İçtimasız gecelerime isyan ediyorum senin gibi komuta edilmeyen ordumla..

Her ne ise. Ben bu yazıyı Makaleci.com ve Yazarist.com için yazdım. 3. kişiler de alıp yayımlamasın, sağda solda görüyorum, cinlerim tepeme çıkıyor, daha bir umudum kırılıyor hayata karşı. Yaşama hevesimi elimden almaya çalışan “blog hırsızları” veyahut “emek” hırsızları..

Sözlerimi gecenin bir yarısı kucağımda bilgisayarım, yatağımda senin boşluğun ile noktalıyorum. Bir gün bu boşluka olursun diye de her gece dua ediyorum. Yazılar da yazıyorum. Yazılar, yazılar… Sensiz çalışan kalemim, bir fincan nescafem ve sensizlik.. Muhteşem üçlü =)

Hoscakalın.. Mesut Mert Budraç