Kategoriler
Günlük hayat Spor

Skorboarda Beraberlik

Maç İçin Ben Saha İçine Bakarım. Ama Şampiyonluk Skorboarda Bakar.Bu Maçta Trabzon Berabere Kaldı Ama Şike Tozu İçinden Yıpranmadan Çıkmış.Biraz Önce Bir İstatislik Gördüm.Diyor ki Trabzon Geçen Sene Ortalama 15 Kaleyi Bulan Şut Çekiyormuş.Bugün 17 Şut Kaleyi Bulmuş.Fakat Galibiyete Yeterli Olmamış.Ayrıca 8 Net Gol Pozisyonu Yakalamış.Trabzonsporun Bu Oyunu Trabzonu Şampiyon Yapar Ama Skorboardı Bilmem. Zaten Kimse Sevmez Bu Skorboardı. %60 Kötü Oynayan Takım Maçı Kazanır. Bu Süperligin İstatisliği. Hal Böyleyken Skorboard Süperlig Takımları İçin Önemli Fakat Trabzon ve Beşiktaş Gibi Takımlar İçin Avrupadaki Oyun Önemli.

Hafta İçinde İyi Polis ve Kötü Polis Maçları Gibi Maçlar Olucak. TS İyi başladı. Bjk Kötü. Fakat İki Takımında Puanla Dönüceğine eminim. Nedense ?

Kategoriler
Genel Müzik Konuları Günlük hayat İnternet Dünyası Türkiye üzerine Videolar

OnuR Koç – Candamarımsın

Merhaba arkadaslar, amator arkadaslari tanitmaya devam ediyorum. Bu seferki sarkicimiz Trabzon farozlu, benimde buyudugum yerlerden, ismi Onur Koç. Gayet guzel bir ses tonu var, gitari o derece iyi kullanmasi bence onur’un en buyuk artisi oluyor. Sanirim bu yetenegini sarki kluplerinde kullaniyor, yari profesyonel sayilir. Internette bir cok sarkisini dinledim, hankisini konuya eklesem diye, karar veremedim. Hepside guzeldi. Iclerinden birini secip bu yazinin ustune ekliyorum. Isteyenler icin Facebook.com Hayran sayfasindan kisiyi daha iyi taniyabilir, hayran olarak ekleyebilir. Youtube ye erisimi olan arkaslarda buradan diger videolarina ulasabilirler. Bundan sonraki yasaminda kendisine basarilar diliyorum ve asagiya Onur Koç ile ilgili hayran sayfasinda yer alan kendisi hakkindaki kisa bir bilgiyi ekliyorum.

OnuR Koç Kimdir?

OnuR Koç
OnuR Koç