Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat Kişisel makaleler Milli Görüş Toplumsal Konular Türkiye üzerine

Şehitler ölmez vatan bölünmez!..

Yuregim yaniyor, yuregimiz yaniyor. Aslinda bir yandan da seviniyor insan, cunku sehidlik mertebesi her kul’a nail olmuyor malesef. Aslanlarimiz, çocuklarimiz, canlarimiz suanda Cennetin en guzel yerinde, cennetin butun imkanlarindan sonsuza kadar layik’i ile yararlanacak.

Bu dunyada Halkimizi, halkimizin diger insanlarla olan kardeslik bagini korumak icin verdikleri can’i, canlari sonsuza kadar hic kimse unutmayacaktir.

Vatani bolmeye calisan, Türk-Kürt kavgasi ile dogu anadolunun geri kalmasini saglayarak Türkiyenin ilerlemesini engelleyen, bu konuda devamli kanayan bir yara kaline getirdikleri bolgemiz ve burada yasayan Serefli Kürt kardeslerimizi ne olursa olsun birakmayacagiz, sonsuza kadar ulke sinirlarimizda bizimle yasamayi tercih eden hangi irktan oldugu onemli degil butun insanlarimizi korumak icin her sekile savunmamizi yapacagiz. BundanSanli Türkiye halklari kesinlikle emin olmalilar.

Dogu aladolumun guzel yerleri, guzel dogasi ve güzel insani, Kürt kardeslerimiz. Kültürunüzü, ozgurluklerinizi bizden baska yani Türk kardeslerinizden baska hic kimse dusunmemekte, bunu bahane ederek propagandalar ile aramiza fitne sokmaktadirlar. Amaclari ne olursa olsun, uzun vadede kesinlikle etkili olmayacak, yaptiklari planlar birgun gercek kardeslik duygumuzu percinledigimizde hepsinin basina yikilacaktir.

Yillarca Türk insaninin Dogu anadoluyu gelistirme cabalarinda, ilerletme ve guzel bir bolge haline getirme cabalarinda herzaman ayak bagi olan ve kan akitarak bir yerlere gelmeye calisan, dis guclerin taseronlugunu yapan sozde kürt halki savunuculari asil dusmanimizdir. Bu dusman Türk’unde ve Kürd’unde kan davasi haline gelmistir.

Sonu gelecek olan bir pkaka’nin yaratacagi etki: Dogu anadolumuzun gelismesi, ilerlemesi, yillar sonra en guzel yerlerimizin kesfedilmesi anlamina gelir. Bunun devaminda Halkimizin, Türkiye halklarinin ekonomik ve kulturel haklarini, kardesligimizi ilerletecek, dunyada en saygin ulke haline getirecektir bizleri..

Atatürk’ün ve aziz, hakki odenmez sehitlerimiz, gazilerimiz, askerlerimiz’in, sirt sirta kurtulus savasi verdigimiz Türk, kürt ve diger kardeslerimizin, yillar once kurdugu ulkemizde, Kardes olarak gordugumuz, bu yolda uzun yillar sirt sirta verdigimiz, ve verecek oldugumuz kürtler ve diger halklar herzaman bizim dostumuzdur. Kesinlikle propagandalara kanip bu kardeslik bagini zedeleyecek hareketlere yer vermeyelim. Bu ulke birimizin degil, Bu ulke hepimizin, Bu ulke cocuklarimizin, kardeslerimizin, ilerde olacak torunlarimizin..

Bu fani dunyada artik bir seylerin degismesi, cocuklarimizi emanet edecegimiz guvenilir, gelismis bir ulke icin herkes elini tasin altina koymali, sabretmeli, dayanmali.

Serefsiz ve kahpe pkaka icin Butun Türk ve Kürt kardeslerimizi bir olmaya ve bu yolda sirt sirda mucadde etmeye cagiriyoruz..

Alinti / Kaynak

Kategoriler
Genel Konular Türkiye üzerine

Keşke şehit olsaydım da….

  Önceki gün bir tv kanalında Gazeteci Vedat Yenerer’in Saygı Öztürk ile yaptığı söyleşiyi ibretle izledim. Vedat Yenerer kendisine yapılan muameleleri noktasına virgülüne kadar açıkladı ve yapılanları kamuoyuna ibret olsun diye sundu. Saygı Öztürk ve Yenerer’e Türk Kamuoyunun aydınlatılması ve Ergenekon saçmalığının ne olduğunu sundukları için teşekkür etmek borcumuz oldu.
   Fakat orada ibret verici bir ifadeyi Saygı Öztürk son yayınladığı kitaptan okuyunca tüylerim diken diken oldu. O ifadelerden birisi şu: Ergenekon Tutuklularından Levent Göktaş’ın  gözaltına alınıp tutuklandıktan sonra PKK’nın internet sitesinde Levent Göktaş için "Evine hoş geldin Levent Göktaş" ifadesini yazmışlar. İşte bakın ve gerçekleri biraz daha net görün. İkinci ifade de Özel Harekat subayının "Keşke şehit olsaydım da bunu görmeseydim" acı sözleridir.
   Bu subay ki, Özel Harekata komutanlık yapmış, defalarca ölümlerden dönmüş, ölmemiş ama ölmekten daha kötü edilmiş ve hizmet ettiği devlet tarafından Ergenekon örgütüne üye olmaktan içeri atılarak PKK’lı hainlerin alay konusu edilerek "Evine hoş geldin Levent Göktaş" ifadesi ile öç alınmıştır. Şimdi size soruyorum Ergenekon ne imiş ve sonuç da kimlere hizmet etmiş, kimler sevinmiş, kimler "Keşke şehit olsaydım da bunu görmeseydim" diyerek hayıflanmıştır.
   Vedat Yenerer’in anlattıklarını ibret ve hayretler içinde dinledim. Neler neler anlattı ve Türk Polisinin kimlere hizmet ettiğini, neler yapıldığı, ruhsatlı silahların savcılar tarafından ruhsatını göstermelerine rağmen nasıl ruhsatsız silah olarak kayıtlara geçererek bu insanların ne bahanelerle tutuklandıklarını ibretle dinledim.
   Bir de antika eser olan  atmaya mermisi bile hiçbir yerde bulunmayan bir silahın nasıl Vahim silah olarak kayıtlara geçirildiğini, nasıl belge ve bilgi tahrifatı yapılarak insanların tutuklandıklarını hayretler içinde dinledik.
   Şimdi sakın bir yanlış anlaşılma da olmasın. Ergenekon örgütüne üye olmaktan tutuklanan, gözaltına alınanlardan suç işleyenler varsa, olmuşsa bunların cezalarını çekmelerini elbette biz de millet gibi istiyoruz. Ancak vatansever, hükümete karşı olan, Atatürkçü, Milliyetçi, Vatanperver, vatana canı pahasına hizmet etmiş askerlerimizin, Generallerimizin de hırpalanmasına, isnatsız ve suçsuz yere aylarca  hapishane köşelerinde bekletilmelerine de hiç bir vicdan sahibinin gönlünün razı olması düşünülemez.
   O zaman şunu açıkça söylemeliyiz:   Türk Milleti böyle dönemleri çok görmüş ve yaşamış bir millettir. Kahramanlarına da hainlerine de gereken karşılığı vermesini bilmiş ve bilecek kadar şuurlu bir millettir. Bu yapılanlar da tarihe kara leke olarak geçecek bir zillettir.
   SON SÖZ: Hainler cezasını, kahramanlarda layık oldukları gönüllerde yerlerini alırlar ve ilelebet unutulmazlar…