Kategoriler
Güncel Haberler Mutluluk anlarımız

Roj TV’nin yayını kesildi!

Biliyorsunuz roj tv pkk teror orgutunun yasadisi olarak kullandigi yonlendirdigi bir televizyon kanali. Bu kanal gece gunduz pkk ile ilgili konulara yer verir, over, haberler sunar, propagandasini yapar. Guzel ulkemin dogusuda bu kanali izleyenlerle doludur, tabi trt 6 dan sonra bu oran dussede yinede pkk nin etkin bir yayin organi oldu.

Danimarkada surdurulen sorusturma sonucunda, Eutelsat uydu şirketi tarafindan yayini durduruldu. Bunun sebebi mahkemenin “ROJ TV, PKK’nın yayın organıdır” karari uzerinedir.

Uzun zamandir baskilarimiz devam ediyordu ulke ve devlet olarak, sonunda bunun meyvelerini topluyoruz, su donemde pkk yi bitirmeye baslamisken, bu tarz haberlerinde cok guzel oldugunu soyleyebilirim. Dis ulkelerinde pkk yi teror listesine katarak bu yonde karar almasi, bundan sonraki donemdede bu tarz desteklerin gelecegi anlamina gelir. Bunun olmasi demek dis guclerinde artik pkk ya destek vermeyecegi anlamina gelir, illaki verenler olacaktir, ancak bu artik eskisi kadar guclu olmayacak.

Sevindirici bir haber, herkese daha iyi haberler okuma dilegi ile..

Kategoriler
Genel Konular Günlük hayat Günün Tarihi Milli Görüş Toplumsal Konular Türkiye üzerine

Ülkemizde Terör Sorunu

Ülkemizde 30 yıldan fazladır süren terör sorunu çok ailenin canını acıttı,şehitler verdik,gencecik Mehmetçileri kaybettik ancak bu mücadeleden yılmadık.İlk başlarda küçük küçük oluşan terör sorunu daha sonra terör örgütünün ilk kanlı eylemini yapmasıyla başlı başına sorun haline gelmiştir.pkk nın açılımı kürdistan işçi partisi Anlamına gelmektedir.

Terör örgütün asıl amacı Türkiye nin Doğusu ve Irak’ın kuzeyinde sözde bağımsız kürt devletini kurmaktır.Bu amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklarını bilmelidirler.Gencecik çocuklar Terör Örgütü tarafından kandırılıp dağa çıkarıldı ve TSK ya karşı kullanıldı.Çocukların dağa çıkarılmasının tek ve açık nedeni eğitimsizliktir.Malesef devletimizin o zamanlarda Doğu ya sahip çıkmaması nedeniyle bu sorunlar büyümeye başladı ve kontrolden çıktı.Terör Örgütü ilk kurulduğunda 50-100 kişilik gruplarken şimdi geçen zamanda inanılmaz derece büyümüşlerdir.30 yıldır dağa gençlerimiz çıkmaktadır.Bu da devletimizin bir ayıbıdır.30 yıldır önlenemeyen dağa çıkmalar terör örgütünü daha da cesaretlendirmeye başladı. Soruna net çözümler bulunamadı ve çatışmalar sürdü. Bu çatışmalarda binlerce şehit verdik.

Terörle mücadeleye harcanan parayla Türkiye dünyanın en önde giden ülkelerinden biri olabilirdi.Ancak ne yazık ki terör örgütü aldığı desteklerle büyüdükçe büyüdü ve günümüzdeki şeklini aldı.Danimarka daki Roj TV pkk’nın yayın organıdır ve Danimarka devleti kanalı kapatmamakta ısrar etmektedir.Terör örgütünün nekadar yurtdışındaki hesaplarına el konulmaya çalışılsada çok büyük başarılar sağlanamadı.Terör örgütü dış güçler tarafından da beslendi ve Eylemlerini sürdürdü.Bu kadarı da yetmedi pkk yandaşları bugün bizim Meclisimizde bizi temsil ediyorlar.Terörist içimize kadar geldi haberimiz yok.Eğer bir çözüm bulunmazsa gelecek karanlık gözüküyor.Herşey den önce artık şehitler vermeyelim,dağa çıkmak için aklı çelinen gençlerimizi kaybetmeyelim…