Kategoriler
Genel Konular Güncel Haberler Günlük hayat

Planking’den sonra Owling çıktı karşımıza.

Daha önce yazdığım planking ile ilgili yazıdan sonra bir daha böyle bir aptallığın türeyeceğini düşünmemiştim, çünkü o serüvenden sonra ölenler olmuştu. Balkonunda planking yapan, şimdilerde merhum olan aklı selim birinin düşmesinden sonra bu salaklığa bir son vermişlerdi. Şimdide yeni bir dalgayla karşımıza çıktılar :) Yıllardır bildiğimiz ve hergün bolca bu pozisyonu uyguladığımız şekline Owling ismini vermişler. “Bildiğin sıçma pozisyonu bu ya” demenize gerek yok zaten bunu çoğu zeki arkadaşımız ‘SAK‘ diye anlamıştır :D

Şimdi adamlarada suç bulmak istemiyorum çünkü böyle salak şeyleri haber yapanlarda birazda suç var :) çünkü sen haber yapmasan başkalarının öğrenmesi imkansız olacak ve bu hacet görme pozisyonu moda olmayacak ki o kadarda abartılır bir etkisi olduğunu zannetmiyorum. Helede türkiyeden böyle salak çıkarmı emin değilim ama çıkarsa şaşırmayın :)

Plankingde insanlar yüzüstü çeşitli yerlere yatarak resim çekiliyordu, hani burda bizim insanımızın aklına bir çok fantazi geldiği yada düşündüğü oluyordu çünkü alelen yere yüzüstü uzandığınızda bize anlatmaya çalıştığınız ve vermeye çalıştığınız mesaj “” oluyor :) O kısmı anlayan anladı sormanıza gerek yok. Şimdiki moda ki henüz moda olmadı 3-5 salağın yaptığı birşeyin yaygın olduğunu söyleyip, çılgınlık diye tabir etmek bence kofti haberciliğe giriyor ki burda HaberTürk sitesindeki konuyla ilgili yazıyı yazan editörü kutlamak lazım. Sadece Abarttığı için :) Owling‘dende bahsedecek olursak Başkalarının baykuş gibi tüneyerek resim çekildiği bu pozisyona bizim insanımızın ne diyeceği çok belki üstde de yazdım tekrar yazdırıp ağzımı bozdurmayın bana :)

Yinede Owling yapacak olan salak arkadaşlara bir uyarıda bulunmakta fayda var. Bunu kalabalık bir ortamda yaparken dikkat etmeniz gerek, beklemediğiniz anda çıkacak bir ses karizmanızı yerle bir eder :) Sonrasında bulutların tepesinde Owling yapsanda eski karizmanı geri kazanamazsın :) Benden söylemesi..

Owling Salaklarından bir kaçı:

Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat Günün Tarihi Resim galerileri Toplumsal Konular

Ben Aptal’ım demenin yeni yolu: “planking”

Bugun haberTurk sitesinde karsilastim. Hani o ana kadarda hic gormemistim. Genclerin yeni cilginligi diyede sacma bir ibare dusmus haberi ekleyen yada galeriye ekleyen editor kimse kendisini kutluyorum. Galiba kendiside genc, ve kendiside bu modaya ayak uydurmus. Bu modaninda ismi planking imis.. Nedir bu planking ? insanlarin kendini tatmin edemedikleri durumlarda yuzukoyun yere yada herhangi bir nesne uzerine uzanmasi diye aciklayabilirim ben. Buradaki tatmin olma kismini ben ekledim nede olsa sacmalik dan baska bir sey degil. Yapilma amacinin tam olarak ne oldugunuda anlamadim ama protesto, populer olma, farklilik yaratma gibi kavramlari icerisinde barindirdigini dusunuyorum.

Planking Yapan Aptal arkadaslarimizdan bir kacinin resmini asagida veriyorum, varin yorumu siz yapin:

Bu haberde ayrica polisi korkuttuklarinida yazmis eleman. Bir kac tanesi polis arabasinin uzerinde planging yaptigi icin tutuklaninca bunun devaminin geleceginide dusunmus olacaklar. Bende merakla devaminda neler olacagini ve tam olarak dunyada ne kadar salak insanin oldugunuda ogrenmis olacagim :)

Konudaki Aptal ve salak kelimeleri tamamen masumcadir, daha kabalarini ben bu yaziyi yazarken icimde kullaniyorum, buradakiler en kiyilmis halleri. Bu genclerin gecklikleri nerde merak ediyorum. Ama bildigim bisey varsa oda her gecen gun salak sayisinin arttigidir :)

Aman dikkat gencler bu moda sizi rezil edebilir :)