Kategoriler
Güncel Haberler Sinema Dünyası Yarışmalar

PEK YAKINDA filminde oyuncu olmak ister misin?

Yakın zamanda Vizyona girecek olan, Ünlü ve harika komik komedyen (ekibi de olağanüstü harika) Cem yılmaz‘ın senaristiliğini ve yönetmenliğini yaptığı, aynı zamanda başrolünde de oynadığı Pek yakında filminde konuk oyuncu olarak rol almak istermisiniz? Cümle uzun ama yapmanız gereken o kadarda zor değil. G.O.R.A filminden bir sahne verilmiş ve o sahneyi kendi imkanlarınız ve yeteneğiniz ile çekmeniz isteniyor. Sonrasında pepsiylepekyakındasetteyim sitesinden videonuz ile başvuru yaparak katılım yapabiliyorsunuz. Herhangi bir sınırlama yok, istediğiniz kadar video ile katılarak şansınızı artırabilirsiniz. Tabi hemen başvurmanız da önemli çünkü son katılım tarihi: 3 Temmuz 2014.

Örnek alarak çekmeniz istenen video: G.O.R.A. | Ateş Başı / Senaryoyu indir (pdf formatinda)

Cem yılmaz’ın seçeceği (Finale kalan 10 video arasından) 2 kişi filmde konuk oyuncu olarak yer alacak. Diğer 8 kişi ise sete konuk olarak oyuncularla zaman geçirme şansını yakalayacak.

#PepsiylePekYakındaSetteyim diyorsan BAŞVURU FORMU seni bekliyor! Yüklenen videoları izlemek ve oy vermek istersenizde bu sayfaya bi uğrayın derim.

Pek yakinda

Pek Yakinda filmi hakkinda

“Yeni Filmimiz hayırlı olsun…”
Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Hikaye

“Eski bir figüran olan korsan Dvdci Zafer karısının boşanmak istemesi üzerine kanunsuz işlere tövbe eder. Ailesini geri kazanmak için eski sinemacı tanıdıklarından oluşan bir ekiple 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “ŞAHİKALAR-KÖTÜLÜĞÜN SONU” isimli filmi çekmeye soyunurlar. Kabiliyeti sınırlı bir ekiple yola çıkan Zafer’i komik, eğlenceli ve duygusal bir macera beklemektedir…”