Kategoriler
Güncel Haberler Şuan Düşündüklerim Türkiye üzerine

Noluyor türkiyede ? – Hakkaride 1 polis memuru sehit edildi!

Noluyor türkiyede ? Artık polislerimizi yolun üzerinde, gündüz vakti vurularak şehit edilebiliyor ve bunun önlemi alınamıyor. Filmlerde olur dediğimiz bir olay, kasıtlı olarak toplumda karmaşa yaratılmaya çalışılıyor. Bazılarıda çıkıp şimdi doğudaki olayları türklere bağlar. Yazıklar olsun ya. Canlar oluyor, kim kime ne yapıyor, kim kim tecavüz ediyor, kim kimin evini, çocuğunu yakıyor ? Ortada birşey yokken, herşey düzelmeye başlarken, insanlarımızın öldürülmeleri bitmek tükenmek bilmiyor. İsde burda ben sözde doğu yada kürt savunucularını,k yok şöyle yaptınız, böyle yaptınız diyenleri kınıyorum. O polis memuru ne yapmış size onun cevabını versinler eğer utanmıyorlarsa..

Bu devran böyle gitmez, buna tepki göstermeliyiz, o şerefsizlere papuç bırakmamalıyız. Bizleri köyün gibi katletmeleri kanımı kaynatıyor, yani bir yerden sonra hak hukuk sokaçam dibine deyip kenara itilecek. Yani sabrımız vardı, sabırlıydık, bekledik, düzeltmeye çalıştık, olmuyor ağa. böyle olmuyor. İki kitap okuyan gelip doğudaki olaylar üzerinde profesör kesilirken, suçu günahı olmayanların öldürülmesine, katledilmesine, hiç tepki göstermemesi, onlar hakkında hiç bir kelime yazmaması komik. sözde türk ama Kürt haklarından bahsedenler, yada alım olup birşey bildiğini sananlar. Gönderin çocuğunuzu doğuya o zaman, hiç bir suçu yokken, arkadan gelip kafasına sıksınlar bi kurşun. Bakalım alımlığınız hala devam edecekmi.

Allah var yukarda birtek ben değilim. Biliyorumki artık ipler iyice gerildi. Ortamı sakinleştirmeye, iyi yolda yönlendirmeye çalıştıkça üzerimize üzerimize geliniyor. Kusura bakmayın ama buda can yani…

Gün gelir bizde ev, araba yakmaya başlarız belki. gün gelir bizde gelir birinin kafasına birşeyler sıkar gideriz. Gün gelir suçu günahı olmayanları herşeyden sorumlu tutup katlederiz, günü gelir sokarım lan hukukuna, insanlığına, şerefine deyip daha çıkarız, köyleri başarız, çocul çocuk, ana baba kurşuna dizeriz, günü gelir siyasete girer yaptıklarımızı haklı göstermeye çalışırız, günü gelir öldüren değil, öldürten oluruz, insanların beyinlerini yıkarız, bunada çocuklardan başlarız, taş atmayı, hukuka, yasalara karşı gelmeyi öğretiriz, evleri, arabaları yaktırırız, bunuda devletin parasıyla yaptırırız. Acımasızca değilmi, isde bu pkk ve sözde kürtçülük felsefesi..