Kategoriler
Günün Tarihi İnternet Dünyası

Google Bakışı Face Savaşı

Arkadaşlar Artık Google Facebookla Facebook Gibi Kapışmaya Başladı.Öncelikle Beğen Tuşunun Benzerini Sistemine oturttu.Yakında Bence Facebook Gibi Sayfalar Açılabilecek Googledan Yapmadılarda Değil Bloggerla Bunu Yaptılar Fakat Daha Çok Duyulan Google Anasayfasından Gözüken Bir Sistem Yapıcaklarına İnanıyorum.Daha Sonra Bence Google Facebook Sıralarını Düşürerek Sadece facebook.com adresini yukarda Bırakarak Sadece Facebooka Girmek İsteye İnsanların Facebook a Girmesini Sağlayarakta Facebooku Yenmeye Başlayacak.

Yeni Sistemleri Denemeye Başlayan google Bize Daha Çok Güzellikler Gösterecek Belkide 2 Sitede Bu Yenilenme Döneminde Çok Kaliteli Yayın Hizmeti Vericekler. Google Birde Webmasterları Koruyacak. Onlar İçin Eğlenceli ve Para Kazanabilir Alanlar Oluşturucak. Ayrınca En Güzel Olabilecek Şeylerden Biride Tüm Sosyal Ağlardaki Son Mesajlara Googledan Ulaşma Olabilir. Bence Google Buna Geçmeye Çalışıyor. Yakında Yakında Yakında.

Ayrıca Bu Kapışma En Çok Webmasterlara Yarıyor. Özellikle Forum ve Blog WebMasterlarına.. Yıllardır Sayfaların Altında Ezilen Blogların Günü Başlıyor.

Yıllardır Facebookun Altında Ezilen Forumların Günleri Başlıyor. Herşey Bizim İçin Güzel Olacak Gibi Sanal Aleminde Savaşı Var..