Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat İnternet Dünyası

Makaleciye ne oluyor ??

Merhaba arkadaşlar, sunucularımızda ara sıra meydana gelen hataları gidermek için server’a extra destekleyici bir kaç program kuralım dedik, ancak uzun zamandır sitemize saldırılar oluyordu, güncelleme yaparken bu saldırıların artmasıyla sunucu kitlenme noktasına gelmiştir. Bizde verilere bir şey olmaması için bir süre yayını durdurduk. Bu aksaklık için sizlerden özür dileriz, sebep olanlarıda Allah’a havale ederiz.

2010 yılında makaleci.com yazarlarına daha iyi hizmet etsin diye tasarımdada yeniliklere gittik. bundan sonra yazılarda oylama, beğenme, ve ne kadar okunduğunu gibi istatistikleri görebileceksiniz.

Örnek:
Free Image Hosting At site

Bu yeniliğin yanında yazıyı yazan kişilerin daha fazla tanıtılması ve okuyucu kitlesinin bu yazar ile daha çok bağ kurabilmesi için yazı altına ajax kodlama ile yeni uygulamalar yerleştirdim. Bunlardan biri yazar hakkında detaylı bilgileri içeriyor, diğerleri işde: yazarın diğer yazıları, aynı kategorideki yazılar ve yazı hakkında detaylı bilgiler.

Örnek:
Free Image Hosting At site

İlk açıldığımız günden bu yana çok yol kat ettik, bu yolda yanımızda yer alan yazar arkadaşlara herzaman daha iyi hizmet etmek amacıyla güncellemeler, yenilikler yaptık. Hiç bir şekilde maddi bir düşüncemiz olmadı olmayacakta. Ne kadar saldırı alırsak alalım, ne kadar zorluklarla karşılaşsakta kaliteli bilgiyi okurlarımıza ulaştırmaya çalışan, hatırlanmak isteyen ve Türk edebiyatına bu denli destek olabilecek yazarlarımız için herzaman ayakta ve yılmadan çalışıyor olacağız.

Makaleci.com bünyesinde bir yarışma düzenleyecektir. bu yarışmanın konusunu şuanda saklı tutuyorum, bir kaç yazar arkadaşım dışında kimseyle paylaşmadım. Tamamiyle yazar arkadaşları desteklemek ve tanıtmak amacıyla yapacağımız bu yarışma, beklediğimiz imkanların ve uygunluk çevresinin düzelmesinden sonra herkese açıklanacaktır.

Son olarak makaleci’nın anlamını belirtmekte yarar var. Makaleci deyince bir tek kişi algılanmasın, bu sitemizde yazar olan herkesin kendi için kullanabileceği bir ibaredir. Sitemizde yazar olan herkez birer makalecidir.

Makaleciyi makaleci yapanda sizlersiniz.

NOT: Lütfen site üzerinde karşılaştığınız sorunları buradan bize iletiniz. Gelişmemiş açısından önerilerinizide buradan bekliyoruz.

Teşekkürler, bir makaleci.