Kategoriler
Film Görüşleri

Cehennem Melekleri 3 çok deli geliyorrr…

Aksiyon filmlerinin kralı Sylvester Stallone efsanesinin en az onun kadar efsane yıldızları bir araya topladığı Cehennem Melekleri serisinin son halkası yolda ve çok deli geliyor. Kadroya başka efsane isimlerde katılmış. Unutulmayacak bir keyif, unutulmayacak bir heycan. Beş para etmesede sırf hepsini bir arada görebilmek adına tarihi bir an. Bu efsaneleri bir arada görünce kendimi çok şanslı bir nesil içinde sayıyorum gerçekten..

expendables-3-poster-expendables-3-concept-poster

Kadro geniş, kimler yok ki. Hani birde yeni oyuncular eklenmiş. Yeni eklendi dediğime bakmayın, yeni eklendi ama hepsi birer efsane.
Stallone’un yanı sıra Jason Statham, Harrison Ford, Mel Gibson, Dolph Lundgren, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, Jet Li, Antonio Banderas, Kelsey Grammer, Kellan Lutz, Randy Couture, Victor Ortiz, Glen Powell ve tek kadın oyuncu olarak Ronda Rousey yer alıyor. [*beyazperde]

Kadroda Harrison Ford, Mel Gibson, Wesley Snipes’i, de görmek çok güzel. Birisi mümkünse Sylvester Stallone yakından görme şansına nail olursa, lütfen önce gözlerinden sonra ellerinden opsun benim için..

BRAY_20130903_EXP3_7700.dng

Sabırsızlıkla beklediğim filmler arasında ve sabırsızlıkla çıktığı anda izleyeceğim. Tamam tamam izledikten sonra yazarim :D