Kategoriler
Faydalı Bilgiler Güncel Haberler Günlük hayat

Her hafta 1 kitap hediye ediyoruz

Akademik ve Bilimsel yayınlar konusunda tecrübesiyle bilinen Seçkin Kitabevi sponsorluğunda; Her Hafta bir Bilişim kitabı kampanyamıza süratle devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere geçen hafta, İlk olarak ekibimizinde kadim üyesi olan sevgili Musa Çavuş hocamızın kitabı Web tasarımcısının El Kitabı‘nı verdik. Bu hafta tasarım konusunun temellerini anlatan, uzun yıllardır tanışıklığımız olan, çizgisini hiçbir zaman bozmamış örnek bir kişilik olan “hemşehrim” Rıza Çelik’e ait A’dan Z’ye CSS kitabını hediye edeceğiz.

Bu hafta ile birlikte vereceğimiz 2. kitap olan A’dan Z’ye CSS‘den itibaren vermeye devam edeceğimiz kitaplarımız arasında PHP, Ajax, Networking, C++ ,  .Net, C#, VB10, Java ve Java Swing kitapları bulunuyor. Sıradaki çekilişimizi 11 Şubat 2012‘de yapacak ve MaqasNet üzerinden şanslı arkadaşımızı açıklayacağız.

Tüm çekilişlere katılabilmek çok kolay; sadece Maqas.Net üyesi olmanız çekilişe katılabilmeniz için yeterli. Peki nasıl MaqasNet üyesi olabilirim? Bunun için size bir kısayol oluşturduk, sitemiz üzerinden olabileceğiniz gibi aşağıda verdiğim bu linki kullanmanız da yeterli ;

http://maqas.net/home/campaign.html

Kısaca sürecin nasıl geliştiğini anlatmam gerekirse;  çekilişi 11 Şubat 2011 gecesi saat 21:00 da yapacağız, hemen çekiliş sonrası sonuçları Maqas.Net altında ve sosyal medya aracılığıyla da duyuracağız.

Çekilişler; 1 adet asıl ve 1 adet yedek olacak şekilde yapılacaktır. Çekiliş sonrası şanslı üyelerimize mail yoluyla ulaşacak, mailde asil/yedek bilgilerini verecek ve 2 gün süreyle bize ulaşmalarını bekleyeceğiz. Bize ulaşan asil çekiliş talihlisinin vereceği adrese kitabını göndereceğiz. 2 gün içersinde bize adresini göndermezse, yedek talihlimize kitabı göndereceğiz. Her iki şanslı üyemizde bize ulaşmaz ise; kitabı en son çekiliş haftasının sonuna bırakıp, tekrar çekilişe sokacağız.

Vereceğimiz kitabımızla ilgili detaylı bilgi için ;
http://www.seckin.com.tr/kitap/n/257591385/title/ave39;dan-zve39;ye-css-riza-celik.html

Kitabın yazarı Sayın Rıza Çeliğin yazdığı diğer Akademik kitaplar için ;
http://www.seckin.com.tr/browser/fa/578684131/title/riza-celik.html

Kampanya katılım ve üye olma linki :
http://maqas.net/home/campaign.html

MaqasNet Ekibi