Kategoriler
Günlük hayat İnternet Dünyası Öylesin Esti Web Site Tanıtımları

En Faydalı siteler hangileri? Siteni ekle, Ankete katıl!

Otururken şöyle düşünmeye başladım. Aslında internetimizde çok kaliteli siteler var, çoğu bir çok kişi tarafından bilinmiyor. Ben keşfettiklerimi yazı olarak burda açıyorum ama farkedemediklerimi nasıl öğreneceğim? Bu yüzden bir anket hazırlamak geldi aklıma. bir kaç kategori oluşturup, bu kategori dallarında katılmak isteyen arkadaşların sitelerini ankete dahil edip oylamaya alacağım. Kendimize 1 hafta verelim ve bu konu altından sitelerini ve en öne çıkan kategorisini belirtsin arkadaşlarımız, bizde 1 haftanın sonunda kategorileri oluşturup anketleri oylamaya açalım. Böylece bilinen yada bilinmeyen, faydalı ve şaşırtıcı siteleri hep beraber keşfedelim.

Bunu yaparkende biraz eğlenelim, çok değil ama bir kaç da hediye verelim bu güzel siteler için sahiplerine teşekkür edelim dedik. Çok şey beklemeyin ama olaki ben bu anket yarışmasına sponsor olacam, şu kategorinin bu birincisine şunu, bunu hediye olarak vereceğim derse kapım 1 hafta boyunca herkese açık, aşağıdaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz. (Yazinin sonlarinda dogru ekledim)

Başlangıç olarak her kategorinin birincisine özel tanıtım yazısı yazacağım, olursa içinde siteye bir link veririm. Ben genelde tanıtımlarımı site kaliteli ise yaparım, e anket birincileride kalitesiz olacak değilya :D

Sonrasında Türkiyenin en büyük resim yükleme ve paylaaşma sitesinde 3 aylık ücretsiz 125×125 reklam alnına sahip olacak, bütün kategori birincileri. Reklam alanlarına göre ne zaman başlayacağını söyleyemiyorum, boş olduğunda 3 aylık süreniz başlayacak :)

Takipçi listemizde, facebook da, twitter da fan sayfalarımızda, yazarlarımızın fan sayfalarında bu birinci olan sitelere yer verilecek.

Neyse hediyeleri fazla düşünmedim, odaklandığım nokta, değişik, şaşırtıcı ve faydalı siteleri keşfedebilmek. Sponsor olup bu anket yarışmasında etkinliği artırmak ve kaliteyi korumak isteyenler olursa zevkle kendilerini bekliyorum. Aşağıda iletişim bilgimeri mevcut:

msn: [email protected]
mail: [email protected]

Katılmak isteyen arkadaşlar sitelerini ve sitelerinin genel olarak en etkin olduğu kategoriyi yorum olarak göndersinler. Genel bir kategori listemiz yok şuanda ancak gelen yorumlara ve sitelerin kategorilerine göre liste hazırlanacak ve anketler kategorilerine göre oluşturulacak.

Yok ben yorum yazamam kardesim mailine gonderim sitemi ankete dahil et derseniz asagidaki maili kullanabilirsiniz:

mail: [email protected]

Ankete katilacak siteler:
-yazitepe.com kategorisi “köy siteleri” internet ortamında bu tarz siteler bu isimle anılıyor.
-shiftdelete.net burası teknoloji sitesi…baya da büyük bir site ve kesinlikle çok faydalı
-yelkenradyo.net onerecegim Radyo/TV dalinda
-ntvmsnbc.com
-derdinne.com