Kategoriler
Güncel Haberler

Coca colayı bırak, müslümanlık yok oluyor!!!

Arkadaş bütün herkes takmış çoca colaya. Malum israil malıdır, boykot edelim diye. Ama resmin diğer tarafında peygamberlerimizin türbeleri, mezarları, camileri yok ediliyor. Hiç kimsenin bunun için birşey dediği yada paylaştığı yok. Senin inançlarını birileri yerle bir ediyor ama sen hala coca cola içmeyin, israile destek vermeyin naraları atıyorsun. Bırak arkadaşım bu işleri. Bak ırakda IŞİD tek bir cami bırakmadı, Yunusun karnında yolculuk yapan yunus peygamberin mezarını, türbesini havaya uçurdular. Eee ? sen nerdesin ? millete coca cola içmeyin reklamı yapıyorsun. Sen şimdi şöyle: Müslüman mısın ? cahil müslümanmışın ? yoksa ortalığı geren bir müslüman olmayan müslüman mısın ? Bence sen hiç bişeysin..

isid-rojava-daki-turbeleri-yikiyor1c67eff748

Konu artık avrupa, abd yada israil dışında gelişmeye başladı. Resmen orta doğuda müslümanlığı ve islami yerlebir eden olaylar yada oyunlar oynanmaya başlandı. Sözüm ona Irak Şam İslam Devleti olan grup kendi inancına aykırı olarak Allah’ın bize gönderdiği ve duyurduğu peygamberlere ait türbe, mezar ve camileri yıkıyor. Diğer yandan Cihad adı altında terör örgütleri müslüman ülkeleri kana buluyor. Şii’ler Sünnileri bombalıyor, aynı şekilde sünnilerde şii’leri bombalıyor. Eğer islam anlayışı buysa bize yanlış öğretmişler, bizde hemen birilerinin başını keselim, ha keserkende Allahü ekber diyede naralar atalım. Sizler ne müslüman, nede islam yolunda gidenlersiniz. Sizler bu kılıf altında dünyadaki güçlü şirketlere çalışan piyonlarsınız. Oynan oyunlarda, oynanacak oyunlarda kendinizi kullandırtan fahişeden farksızsınız. Tek yaptığınız ona buna vermek. Allahsız olduğunuzu anladık bari Allah’ın adını kullanmayın O. bunun c…

Dünyada islama ait, müslümanlığa ait ne varsa belli kılıflar altında çiğneniyor, yök ediliyor. Haberiniz olmadan bir soykırım gerçekleşiyor ve siz bunları farketmiyorsunuz bile. çünkü gündem herdefasında farklı bir yöne sizi çekiyor, dikkatinizi dağıtıyor. Bunu farketmek çok zor oluyor. Asıl plan, oyun yerine getirildiğinde siz hala başka şeylerle uğraşmaya devam ediyorsunuz. Bu Kaoşdür. Şuanda dünyada yaşananların şekli kaos’a çok uygundur. İnsanlar dinlerinin bağlayıcı bütünlüğüne bağlı kalmalı ve onu korumalıdır. Ancak bunu öldürerek değil saygı ile yapmalıdır.

Genel olarak dünyada yaşananlara bakıldığında haçlı seferlerinin farklı bir şekli ile karşı karşıya olduğumuz açık. Karışması yüksekle muhtemel islam ülkeler bir bir yıkılıyor, karıştırılıyor ve müslümanlar öldürülüyor. Bunun sonucunda türkiyeninde olduğu açık. Bunları önceden görüyoruz, ilerde yaşayacağımızıda biliyoruz, bu yüzden arap soytarıları gibi islam dinini asla bir oyuncak gibi kullandırtmamalıyız, onu sahiplenip korumalıyız.

Sizler istediğiniz şeyleri boykot edin, yine zararı bizlere, halkımıza olacaktır. Çünkü boykot ettiğiniz ürünlerin dağıtımında, imalatında, üretiminde yine bizim halkımız çalışıyor. Siz coca colayı sadece israil mali olarak göremezsiniz. Şirketlerin yapısı itibarı ile hisseler konuşur. Yani bir şirketin belli bir bölümü belkide Türk girişimcilere ait olabilir. Yada bu ürünün üretimini gerçekleştiren yerlerde milyonlarca Türk çalışıyor olabilir. Hadi yıkalım coca colayı, ama binlerce, milyonlarca işçi için ne düşüneceksiniz ? onlara işi garanti edin, o zaman gerçek çöküşü başlatabilirsin.

Son sözüm, boykot bir işe yaramaz. siz dininize sahip çıkın, her lafa kanmayın, özellikle medyanın oyunlarını iyi görün. sizi bir habere yönlendiriyorlarsa mutlaka başka tarafta gizledikleri birşeyler var demektir. Gezi olaylarını düşünün, Türkiyede sağ sol kavgalarını, Alevi sünni karışıklıklarını.. Bunların hepsi gül gibi birbiri ile yaşayan insanlarken, neden aniden düşman oluyorlar ? İçinize nifak tohumları ekiliyor, bunuda çok güzel yapıyorlar. Gezi olaylarında 3 tane ağaç için kıçını yırtanlar, Müslümanlar katledilirken, şii, sünni farketmez öldürülürken, peygamberlerimizin mezarları, türbeleri yıkılırken nerdeler? Haa tamam anladım….

Yada anlamış gibi yaptım, kafanız karıştı dimi.