Kategoriler
Online Alışverış

Ayakkabı sektörünün lider platformu – TakaTuka.com

70 binden fazla aktif üyesi ile ayakkabı sektörünün önde gelen firması TakaTuka.com, e-ticaret alanındaki başarısını kurulduğu 2012 yılından bu yana geliştirerek devam ettiriyor. Crocs ve Stride Rite’ın Türkiye’deki tek yetkili satış kanalı olma özelliğinide öğrendiğimiz firma, Sektörün dünya ayağında aktif rol oynayan ünlü markaların binlerce ürünlerini online olarak yerli pazarda müşterileri ile buluşturuyor.

Kaliteli ve güvenli alışverişi benimseyen, kullanıcı dostu alt yapısı ile TakaTuka.com resmi alışveriş sitesi herkese hitab ederken, herdaim bir yenilik içinde. Günümüz şartları ve ihtiyaçlarına ayak uydurma becerisini çok iyi gösteriyor.

Online Ayakkabı Satışı - TakaTuka.com

Dünyaca ünlü, sektörün önde gelen ayakkabı firmalarının yer aldığı, Merrell, Harley Davidson, Keen, CAT, Sperry Top-Sider, Desigual, New Balance, Birkenstock, Tkees, Havaianas ve Asıcs gibi markalarında aralarında bulunduğu 60 dan fazla markayı çeşitli ürünleriyle beraber yerli pazara sunuyor. Plus ürünlerin aynı gün kargoya verilerek gönderilmeside sektörde TakaTuka.com ‘u bir adım öne taşıyor. Bunun yanında 7 den 70 e her yasa hitap eden ürünlerini 30 gün iade/değişme garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo imkanlarıyla sizlerle buluşturuyor.

Yazının başında da belirttiğim 70 bin aktif üyenin memnuniyetini kazanması ve bu sayının her gün artması firmanın doğru bir vizyon, kararlılık ile hedefine ilerlediğini gösteriyor.

Bir dönem yaşadığım şehirde çok moda olan (ki hala öyle) Harley Davidson bot markasını görünce biraz inceleme fırsatım oldu. Harley markasını belkide bilmeyen çok azdır. Gerçekten dayanıklılığı, verdiği konfor ve his ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün markasıdır. Bazı sitelerde genelde kış ayları için önerilen Harley davidson aslında bir seçime gerek kalmadan her dönem giyilebilen ve kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz bir markadir. Bazen özgür olmak için farklı davranmak gerekir.

TakaTuka.com sitesinde girdiğiniz her kategoride özel indirimler ile karşılaşabilirsiniz. Bu benim karşılaştığım en cezbedici kampanyalardan sanırım. Zaten ayakkabı almak için giren birisini uygun fiyatın yanında, indirimlerin karşılaması müşteriler anlamında olumlu bir etki bıraktığı kesin. Şuanda gözüme takılan ve sanırım uzun süre daha devam edecek olan bot alımlarında 20 TL lık bir indirim söz konusu. Harley davidson ve CAT botlarında hoşunuza gidecek bu indirimlerden yararlanmanızı tavsiye ederim.

Yukarıda bahsettiğim CAT markasınında Harley Davidson kadar kaliteli olduğunu, hatda bazı ürünlerinde ciddi bir önplanda olma durumu söz konusu. Modayı takip eden arkadaşlarımızın Caterpillar markasına ait botları incelemesini tavsiye ederim. Sadece bot olarak kalmayan Cat markası, spor ayakkabı ve diğer alanlarda da ürünlerini kataloglarına almışlar. Benim açımdan çok olumlu bir hareket, çünkü günlük hayatda çeşitlilik ve kısıtlanmadan tarzımı yansıtmak isterim. Bu konuda da sevdiğim markaların ürünlerinin yetersiz olması herkes gibi benide üzecektir. Bot dünyasında Harler Davidson ve Caterpillar markalarını bir yere not edin, çünkü verdiği keyfi ve hissi uzun süre üzerinizden atamayacaksınız.

Bu arada botlardan benim favorilerimi soracak olursanız Sarı renkli Caterpillar ve Harley devidson’un klasik versiyonu diyebilirim. Vazgeçemediklerim arasında herzaman olacaklar eminim.

Yaş sınırlaması olmadan herkesin TakaTuka.com da Ayakkabı kategorisini ziyaret etmesini şiddetle öneririm. Sizi cezbeden bir ürüne rastlamanız uzun sürmeyecektir. 70 bin aktif TakaTuka.com müşterisi arasına girmeye hazırlanın. Hızlı ve kaliteli alışverişin keyfini, verdiği indirimlerin yanında sunduğu değişim/geri iade garantisi ile özgürce yaşayın. Asla şüpheniz olmasın, çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutan TakaTuka.com her şekilde sizlere ulaşabilmek için kanallar oluşturmakda. Mesai saatleri içerisinde canlı olarak sitesi üzerinden yardım alabilirsiniz. Bunun dışında Telefon ve mail servisleri ile bizlerin memnuniyeti için çalışıyor.

Sosyal medya kanallarından da takip etmenizi öneririm, bir çok indirim ve sunduğu fırsata ilk ulaşanlardan olabilirsiniz. Bir müşteri ve kullanıcı olarak, online alışverişin verdiği keyfi bana yaşattığı güveni ve keyfi için TakaTuka.com’a teşekkür ediyorum.

Sosyal medya sayfalari icin Facebook, Twitter, Pinterest baglantilari takip edebilirsiniz:

Bu siteyi bir yere not edin, çünkü çok yakında herkesin dilinde olacak…