Kategoriler
Dünya ülkeleri Genel Konular Günlük hayat Türkiye üzerine

AB’ye uymak mı? uyutulmak mı?

AB’ye uyalım derken, elimizdekilerden oluyoruz. Hem de, elimizden yiten hiçbir şey, hafife alınır cinsten değildir. Bizlere hep, AB’ye uyum denince ya "Kürt sorunu" denildi yada "Kokoreç" .

Ama, denildiği gibi "şeytan ayrıntıda gizldir" .

Türk elbilgisinden çok şeyler yitirdik. Ama işin ilginç tarafı, sadece Türk yaşam tarzından değil dini değerlerimizden hatta dinimizden olmaya başladık. Bakın bunun en net örnekleri;

Meşhur, "Allah katında yegane din İslam’dır" sözü kaldırıldı.

Ders kitaplarında, La ilahe İllallah Muhammeden Rasulullah sözünden, Muhammed ile ilgili olan bölüm çıkartılıp sadece La ilahe İllallah bırakıldı. Nedeni ise AB’nin Peygamber efendimizi kabul etmemesidir.

Bununla beraber Fatiha suresi ve Bakara suresi değiştirilmiştir. Nedeni ise bu ayetlerde Hristiyanların ve Yahudiler hedef alınmıştır. AB’ye uyum süreci ya…

Milli Eğitim Bakanı: Bir gecede Ruhban okulunu açarız. ( AB’ye uyuyoruz. Unutmuşuz bu adamların silahları nerelerde sakladığını… )

Yine, bana bir arkadaşın gönderdiği konudan devam edeyim.

Deniliyor ki, Dinler arası diyalog. Hayır, bunun adı Misyonerliktir. İslam dininin bu diyalog çalışmalarından sonra bile ne kadar dışlandığını gördük Avrupa’da…

Ama Ruhban Okulu’na artık sıcak bakılıyor nedense!

Zina neden suç olmaktan çıktı?

AB’ye uyuyoruz…

Özel günlere, Paskalya Yortusu’da eklendi.

AB’ye uyuyoruz…

Domuz eti serbest kaldı.

AB’ye uyuyoruz...

Camiler ile meyhanelerin arasında ki mesafe 100 metre’ye indi.

AB’ye uyuyoruz…

Bence biz AB’ye uyuyoruz derken evimizde uyuyoruz. Bizi uyutanlar da ninni nöbetinde.

AB’ye uyuyoruz diyenler, Orhan Pamuk’un kitapları kadar Türkçülüğün Esasları kitabını bastırmıyor!

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu Devletimiz, Türkçülüğün Esasları adlı Ziya Gökalp’in eserinin bir pratiği olduğunu Solcu kesim bile bilir.

Ulu Önder, "Etimin ve kemiğimin babası Ali Rıza ise, fikrimin babası Ziya Gökalp’tir." diyerek düşüncelerinin ne denli Türkçü olduğunu ortaya koymuştur.

AB’ye uyuyoruz ya, AKP’li vekil bugün gidip terör örgütü olupta öldürülen teröristlerin annelerinin elini öptü.

Peki Devlet şefkati mi gösterdi?

Tabiki hayır!

El öpme sırasın da herhalde açıklamalarının DTP söylemlerinden bir farkının olmaması da şaşırtıcı.

AB’ye uyuyoruz.

Peki ya Türk bayrağının siyasi simge sayılması ne kadar olağan? Sizce mantıklı mı?

Plakasın da Türk Bayrağı taşıyor diye önce siyasi simge sonra da provakasyon tamgası vurulmadı mı şanlı bayrağımıza?

AB’ye uyuyoruz.

AB ile uyuyoruz. AB bir demokratikleşme hareketi değil, Türkler’e söylenip durulan bir ninniden öteye gidemez.

Almanya, Belçika ve Hollanda’da yaşayan çoğunluğunu Türkler’in oluşturduğu göçmenlerin olmaması durumda AB’nin düştüğü durum; yerli nüfusunun %25’i genç olacak.

Ayrıca, AB bir Hristiyan Birliği Devlet’i kurma hareketidir. Temelleri 1945 ve biraz öncesin de atılmıştır.

Anayasası vardır. Bu anayasaya dış kapının mandalı konumun da olmasına rağmen güzel Devletimin, garip hükümetinin imza atması garip olduğu gibi, bu anayasaya göre Türkiye’nin ekonomisine 2014 yılın da el koyulabilecek olması korkunçtur!

Yine gariptir, 90’lı yıllarda " Hem Laik hem Mülsüman olunmaz! " diyerek nara atanlar bugünler de Laik rejimin güvenliğinden şüphe ediyoruz denildiğin de " Hükümete güvenin. Hem Laik hem Müslümanız. " diyorlar.

Aynı kişi yada kişilerin Hainin daniskası Abdullah Öcalan hakkında ki görüşleri de bellidir. Öcalan’a arkadaş yollanmasının, 30.000 kişinin katiline krallar gibi bakılmasının üstelik görüşlerinin alınmasının tek bir nedeni vardır;

AB’ye uyuyoruz.

Türk Töresin de hele ki yabancı Milletler ile işbirliğin de kendi türesine ihanet etmek yoktur. Öcalan kimdir ki ona gül gibi bakılacak?

Halk olmayı bile becermeyenlerin lideri demeyin, tokadı yersiniz!

Gerçek söylüyorum. Hatta internet işaretleşmesi ile;

" :D "

Nüfusunun ezici çoğunluğunu Türk ve Müslüman olmayanların oluşturduğu bir birliğe girmeyi olağan sayıp Turan Birliğine hayal demek, büyük mantıksızlıktır. Kendi kendini küçük düşürmektir.

Ey Ahali!

Turan Birliği’nin nüfusu, kurulması halinde %90’ı Müslüman, %90’ı Türk muhtemelen de %10’u Moğol ve birkaç istisna ile olacak.

AB’ye dahil olursak, elimize ne geçecek?

Yıllarca bizi arkadan vurduğunu herkesin bildiği, benim bile bilgisayarım da heryerde kolay rastlanılamayan resimlerin olduğu ve bu resimlerin bile çürüttüğü soykırım yalanını destekleyenler ile sözde dost olacağız.

Siz dost olun, ben gider Orta Asya’da yaşarım!

Esen kalın…