Kategoriler
Amerika üzerine Güncel Haberler

Eski kocasının penisini kesti, o yetmedi parçaladı!

Böyle bir haberi okuduğumda gerçekten korkmuyorum değil :D Bu yüzden eşlerimize iyi davranmamızda yarar var, anlık bir çıldırma yada depresyona girme söz konusu olduğunda ne yapacakları hiç belli olmaz. Bu vakada ise ABD/California eyaletinde yaşayan Catherine Kieu Becker(48 yasindaymis) isimli kadın(kadın demeye bin şahit lazım) ayrıldığı yada ayrılmak üzere olduğu eski kocasını, yemeğine uyuşturucu ilaç koyduktan sonra uyutup yatağa bağlamış. Sonrasında artık nasıl bir delilikse eski kocasının penisini kesiyor, üstüne komple yok etmek için mutfağında bulunan çöp öğütme makinesinin içine atıyor. Ve tabiki çöp öğütücüyü çalıştırıyor. Sonuç paramparça aşklar ve köpekler (Burda sinemadan bir espiri yaptım anladınız sanırım :-)).

Şu sıralar 51 yasındaki zavallı koca ise yaşam mücadelesi veriyor. Bilemiyorum kadının tipine bakınca ayrılmamak için bir sebep bulmakta zorlanıyorum ama bizim insanımız insanın dışında değil içindedir güzellik der. Onlarıda anlıyorum ama böyle bir şey yapmaya meyilli bir kadının içininde ne kadar güzel olduğunu kestirmek baya bi zorlaşıyor. Bu yazının üstünde ve sağında kadına ait resmi göreceksiniz. Evet anlıyorum sizi ‘hayallerinizdeki kadın dimi‘.

Böyle vakaları ben genelde insanın yaşamındaki etkilere bağlıyorum. Bir insanla evlenebilirsiniz ancak sonsuza kadar onunla yaşamak zorunda değilsiniz. Tabi evlenmeden önce seçeceğiniz hayat arkadaşınızı iyi değerlendirmelisiniz, çünkü kimse ayrılacağını düşünerek evlenmez. Böyle düşünüp evlenen varsada bu konuda sanırım acıma hissimiz fazla kabarmayacaktır :) Hayat şartları, zorluklar, geçim sıkıntısı v.s derken insan bir süre sonraki helede yaşlandığı bir dönemde, bu o kişinin bir süre sonra yanlız kalacağı anlama gelir eşinden ayrılmak istemesi çok enteresandır. Bunu yapmaya kalkmışsa gerçekten bir şeylerin ters gittiğini söyleyebiliriz. Yinede Hayat kısa, bunun büyük kısmını yanlız olarak geçirmek demek zaten erken bunama yada erken kanser teşhisinin konulması gibidir:) ve erkende öldürür..

Siz siz olun ailenin önemini ve gerekliliğini iyi kavrayın, ve aile kuracağınız kişiyi çok ama çok iyi seçin. Benden tavsiye, sonra uyandığınızda içinizde bir boşluk hissedebilirsiniz :)

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Eski kocasının penisini kesti, o yetmedi parçaladı!” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.