Kategoriler
Doğa ve Yaşam Dünya ülkeleri Fotoğrafcılık Güncel Haberler Günlük hayat İnternet Dünyası Resim galerileri Teknoloji

Dünya’daki en güzel mikroskop fotoğrafları [2009]

Bir forum sitesinde gezerken okudugum bir konuyu paylasmak istedim. Nikon firmasinin her sene gerceklestirdigi dünya’daki en güzel mikroskop fotoğrafları yarışmasi (Small World photomicrography competition) 2009 yili ayagi sonuclandi. isteyen arkadaslar buradan Nikon firmasinin yarismaya ozel hazirladigi ve diger fotograflarida sergiledigi sitesine gidebilirsiniz. 22 Ekimde sonuclanan ve 2000 fotograf’in yaristigi bu yarismada dereceye giren ilk 5 fotografi asagida listeliyoruz. Her resim icin gerekli aciklamayida ekliyorum. iyi seyirler.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Dünya’daki en güzel mikroskop fotoğrafları [2009]” için 5 yanıt

fotoğraflar harika. ve bu fotoğraflar,herşey bir tesadüftür,yaratıcı yani Allah diye birşey yoktur diyenlere de bir cevap bence.çünkü gözün bile asla algılayamayacağı küçücük bir nokta da bile sanatkarlığın bukadar muhteşem sergilenmesidir bence.tesadüf diyenler özellikle buyursun bakalım.bu harikalık nasıl oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.