Desteklemek için reklam verin

Sitemizdeki reklam alanlarına sitenizin banner veya linklerini ekleyerek hem makaleci.com giderlerine destek olabilir hemde siteniz için farklı bir trafik alanı oluşturabilirsiniz.

Sitemiz tamamen gönül işine dayalı olduğu için herhangi bir gelir beklentisi bulunmamaktadır. Ancak gerek barındırılan sunucu masrafı, gerekse yıllık ödenecek domain ücretleri için bir destek oluşturmak adına bu alanları kullanıma açmış bulunuyoruz.

İlgilendiğiniz reklam alanı ile ilgili aşağıdaki form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir, gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Epostanız (gerekli)

İlgilendiğiniz reklam alanları
125x125 reklam300x250 reklam728x90 reklamYazı altı reklamLink reklamTanıtım yazısıFarklı bir reklam türü

Konu

İletiniz

Reklam alanları ile ilgili ücretlendirme: (Bu zaman zaman değişiklik gösterebilir)

  • 125×125 reklam: Günlük 2 TL – Sitenin her alanında sidebar üst kısımda gösterilir, kullanıcı ile iyi derecede etkileşimde olan reklam alanıdır. (minimum 15 gun alma sarti bulunmaktadir)
  • 300×250 reklam (suan kullanımda değildir): Günlük 5 TL – Yazı içine yerleştirilen etkili reklam türüdür. (minimum 15 gun alma sarti bulunmaktadir)
  • 728×90 reklam: Günlük 5 TL – Sitenin en üstünde ve bütün sayfalarında gösterilen reklam türüdür. Kullanıcı ile etkileşimde olan en iyi reklam alanıdır. (minimum 15 gun alma sarti bulunmaktadir)
  • Link reklam: Günlük 2 TL – Sitenin her sayfasında gösterilmektedir ve dofollow olarak arama motorlarının takip edeceği şekilde link verilmektedir. (minimum 15 gun alma sarti bulunmaktadir)
  • Tanıtım yazısı: Tek sefer 65 TL (karakter sözü bulunmamaktadır) – Sitemiz etkili editörleri tarafından hazırlanan tanıtım yazıları site yayında kaldığı sürece silinmeden sistemde yerini alır. Ana sayfada uzun bir süre kalmaktadır. Tanıtım için etkili bir reklam türüdür. Tanitim yazisini siz verecekseniz soz konusu fiyat 50 TL olacaktir, ancak tanitim yazisinin ozgun ve daha once baska bir sitede yayinlanmamis olmasi gerekiyor. Bu basarisini artiracak bir etkendir.
  • Farklı reklam türü: Bunun için iletişim alanından bize vermek istediğiniz reklam türünü belirtebilirsiniz..