SİZİN İÇİN BİR İLK

0
310

Merhabalar.

Saat 04:38 kendimi geceye ait hissettiğim dakikalardan birindeyim.Gece yaşayıp gündüz uyuyan tiplerden biriyim.En son ne zaman kitap okudum hatırlamıyorum.Hayallerim uğruna mental şeyleri yok saymaya gayret eden biriyim.Toplumsal tabuların yıkıldığı bi gezegen için savaş verecek kadar güçsüz’üm.Noktalama işaretleri vb şeylerden anlamam.Bence gayet soğutucu bir girişle kendimi anlatmış bulunmaktayım.Eğer bu yazıları herhangi birisi okursa (ki sanmıyorum) beraber karamsarlık adı altında bi hüzün serüveni yaşayabiliriz.

Dünyaya sürekli karamsar bakan birisi olarak bunu yaş ile ilişkendirdim ilk önce fakat sonradan kendi tezlerimin doğru olduğunu ve insanların yanlış düşündüğü sonucuna vardım diğer tüm nefes alan canlılar gibi. Sanırım hayata karşı bakış açımın doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu asla öğrenemiyeceğim.

İnsanlar genellikle aynı hayatları yaşar aynı kıyafetleri giyer ve aynı arabalara binerler. Sandığımızın aksine hepimiz birbirimizin aynısıyız ve bunun aksini iddia eden varlıklarız. Yüzlerimizin farklı olması bizi yanıltan küçük bir detaydır sadece.

Bizi özel kılan şey yaşadığımız aynı hayatlarda yaptığımız farklı tercihlerdir. Zevklerimiz,yapmaktan haz aldığımız şeyler bizleri birbirimizin ardında bırakmaya yarayan basitleştirilmiş eylemlerden ibarettir.

Maddi değerlerimizle yargılandığımız,güven duygusunun mümkün olan en alt seviyesinde ilişkiler kurduğumuz,içimizden geleni yapmak yerine işimize geleni yapmaya programlanmışcasına hayat sürdürmeye çalışan garip varlıklarız.

Bunu tanışma olarak kaydetmek istedim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.