Kuaza kitap oluyor - Yazarlarımiza duyurulur!

Bir hayalim vardı, kelimeleri ile ölümsüz olmak isteyenlere yardım etmek, onlarla aynı yerde bulunmak, sohbet etmek, başarıları için küçükde olsa bir katkı sunmak..

Bu hayalimi yakın zamanda gerçekleştirmek adına bir kitap çıkartma kararı aldım. Bu kitapda yer alacak yazılar, makaleci.com içerisinden, yazarlarımızın kendi kaleminden dökülen kelimelerle hayat bulan yazılardan oluşacak. Geçmiş dönemde çalışma fırsatı bulduğum yazar arkadaşlarıda unutmadım, 1 aylık bir süre belirledim ve bu süre içerisinde aramıza katılarak, kitapda yer almasını istedikleri yazıları gönderebilecekler. Bu süre sonunda 1-2 haftalık sürecde kitapda yer alacak yazılar belirlenecek ve hazırlanacak.

Kitabın ismini henüz düşünmedim ama Kuaza ismiyle çıkacak, konu ağırlığına görede küçük bir slogana yer verebiliriz.

Kitapda yer alacak yazılarda yazarın ismi ve yazı sonunda da makaleci.com daki sayfasına erişim için küçük bir numara yer alacak. Bu şekilde kitabı okuyan insanlar, sizin hakkınızda daha fazla bilgiye bu numaralar sayesinde ulaşabilecekler.

Kitabın önemli bir özelliği, birçok farklı düşünceyi bir araya toplayacak olmasıdır. Her düşünceden insanın hayata, aşka, heycana ve doğaya karşı hislerini okuyucularımıza ulaştırmak ilk önceliğimiz olacak.

Kitapda yer verilmeyecek bazı yazı türleri arasında siyasi, ırkçılık içeren yada buna benzer olumsuz içerikleri gösterebiliriz. Bunun haricindeki her kategoriden içeriği değerlendirerek kitapda yer vermeyi düşünebiliriz.

Önümüzdeki 1 aylık sürecde yazarlarımız yazılarını göndererek kitab için katkıda bulunabilirler. 1 ayın sonunda yayınlanacak yazıların yazarlarına konuyla ilgili bilgi ve kitapda yer alacak yazı için bize izin verdiğinize dair gerekli dosyalar gönderilecek. Yazar ekibimizde yer almayan, ancak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar, Yazarlık Başvurusu! sayfasından yazarlık başvurusu yapabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.