Kategoriler
Güncel Haberler Günün Tarihi Türkiye üzerine

Bugün 13 şehit verdik!

Son bir kaç haftadır, şehit haberleri artmaya başlamıştı, ancak futbolda şike skandalı gündemi o kadar meşgul ediyorki bu problemin çözümü için bir çaba sarfedilmiyor, sıradan birşeymiş gibi medya olayı ara haber olarak verip geçiyor. Bunu yapan medya sizden utanıyorum, 12 şehidin acısını sizin de yaşamadığınızı düşünüyorum.

Dilek olay 12 can, 12 evlat, bunların arasındakiler bizimde evlatlarımız. Eğer hala konuşma ve tartışma yolunu seçerek pkk sorununun düzeleceğini düşünen varsa umuyorum bu 12 şehidin kanı içinde boğulurlar. Yazıklar olsun size, yazıklar olsun buna neden olanlara ve yazıklar olsun intikamımızı almayanlara.

Birtakım siyasi istekler için yapılan bu pis oyun çemberinde hep olan askerimize oluyor. Bırakın şu lanet dünyada kan emicilerden bıktık, yıllardır devlet adı altında insanların köleleştirilmesini izledik, yıllarca umut verdiğimiz insanların bizi nasıl yanlız bıraktıklarını izledik. Tek bir adam Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bu yolda bizi en iyi anlayan ve bizim için canlarını verenlerdi. 12 Şehidin intikamını istiyorum, bu kan yerde kalırsa oy verdiğimiz insanların orda oturmasını istemiyoruz.

Eğer 3. dünya savaşı başlayacaksa biran önce başlasın çünkü böyle komik şekilde yavaş yavaş çocuklarımızı katlediyorlar, buna soykırım denir, göz yumanları Allaha havale ediyorum.

Son sözüm Teröriste teslim ol diye bağırıp onlara imkan verenlerin benim gözümde değerleri yoktur artık, bu imkanı verdiğinizde 12 şehit verebiliyorsak bu komediyi acı şekilde yaşıyorsak hepimize yazıklar olsun, o askeri eğiteninde, askerin başındakilerinde..

Söz konusu haberden de bahsedeyim biraz: Diyarbakırın silvan ilçesinde Dolapdere köyü kırsalı ile Kulp ilçesi Tüplü köyü kırsalında arama tarama yapan asker ile bir grup pkkli arasında sıcak temas sağlandı. Sonrasında çıkan çatışmada 13 askerimiz şehit olurken 2 sı ağır 7 askerde yararlı olarak hastaneye kaldırıldı. Bölgece operasyon genişletilerek devam ediyor, bunun yanında hava destekli olarak komando birlikleri gönderiliyor. Umuyorum bir tanesi bile canlı çıkmaz pkk şerefsizlerinin..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Bugün 13 şehit verdik!” için 10 yanıt

Ordunun basindakiler, ozellikle isik kosanermidir nedir direk istifa etmelidir, bir kac haftadir bu sehit haberlerini aliyoruz ama hic bir sekilde gorevini yerine getirememektedir..

Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir durum. Ailelerin yerine kendimi koyamıyorum suan. Bela okumakta istemiyorum ama umuyorum ve diliyorumki bunu yapanlar ve neden olanlar cehennemin dibinde sonsuza kadar yanarlar..

syn kilicdarogluna selam olsun
mecliste bir bayan milletvekili uzerini basa basa siddetle kinanmalidir siddetle
diyerek cevap vermisti tutuklu vekiller icin iste siddet istediginiz oldu sevinin 13 ananin yuregi yanarken
siz siddeti destekleyin birde kandirmaya calisiyorsunuz televizyonlardan milleti
kadin vekilleriniz siddet yanlisi kadin oldugum anne oldugum ve bir izmirli oldugum
icin tukurmuyorum tukurugum kirlenir yaziklar olsun chp bdp den ne farkin var

Ağzınıza sağlık, çok güzel yazdınız.. Göstermelik çıkıp televizyonlarda konuşma yapacağından eminim ama iş isden geçtikten sonra neye yarar..

O kadar güzel yazdınızkı, kutluyorum sizi. Bende bir anne olarak bu insanları kınıyorum ve hakkımı helal etmiyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.