Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat İnternet Dünyası Türkiye üzerine Yarışmalar

bö!2010 Başvuru sonucu ‘Onaylandık’

Merhaba Blog odulleri yarismasi icin makaleci.com’u kaydettirmistik. Dun mailimi kontrol ettigimde onaylanmis oldugumuz mailini gordum. Sevindirici bir durum. Ancak onemli olan sanirim bundan sonrasi, oylama suresi boyunca nelerin olacagi belli olmaz. Sonucda cok fazla sitenin katildigini hesap edersek, epey cekismeli gececegine inaniyorum..

Nasil gecer, kim kazanir onemli degil. Haksizlik olmasin, objektif ve kaliteli bir yarisma olmasini istiyorum. Ins yarismaya katilan butun siteler hakettikleri deger neticesinde odullerini alirlar..

Bize gelen mail:

Merhaba Selcuk Kilic

Topluluk Blogları Kategorisi’nde yer alan http://www.makaleci.com adresli blogunuz, ön değerlendirmeler neticesinde başarıyla onaylanmıştır. Tebrik eder, oylama turunda bol şans dileriz!

Blog Ödülleri Ekibi
www.blogodulleri.com

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“bö!2010 Başvuru sonucu ‘Onaylandık’” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.