Ana Sayfa Biyografiler Adam Fawer Kimdir?

Adam Fawer Kimdir?

0
Adam Fawer Kimdir?

Duygusal zekanın ve mantıksal (sayısal) zekanın, birbirinden üstün olmadığı fakat birlikte de olmadığı, yani bir insanda bir tanesinin olabildiği bilinen bir gerçektir. Sadece çok üstün ve farklı kişiliklerde, nadiren ikisinin birden olduğu görülmektedir.

En Güzel Adam Fawer Sözleri

Adam Fawer, bu ender insanlardan biridir. En çok satan kitaplar listesinin başlarından inmeyen “Olasılıksız” kitabı, okuyucularının bir anlamda hayata bakışını değiştirecek kadar önemli bir kitaptır. Ardından gelen “Empati” isimli kitabı, yazarın okuyucularını hayal kırıklığına uğratmamış, beklentileri karşılamış bir eserdir.

Adam Fawer Hakkında

1970 New York doğumludur. Pennsylvania Üniversitesinde, Ekonomi dalında lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlamıştır. Matematik ve sayılardan oluşan bir hayatı olduğunu, kelimelerle ve duygularla günlük hayatta çok işi olmadığını söylese de, yazdığı kitaplarla farklı bir portre çizmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.