Kategoriler
Genel Konular

BİPOLAR(DUYGUDURUM BOZUKLUĞU-MANİKDEPRESİF) OLMAK (ÖZEL!)

Enerjiyle dolduğum bir başka sabah daha.Her uzandığımda havaya,bir kar tanesinde zamanı donduruyorum yine.Bastığım her adımda bir düşman kalesi yıkıyorum.Gülümsediğim her çocuk hayatı boyunca mutlu yaşayacak.Geçtiğim kaldırımlara bir daha çamur sıçramayacak.Kar saçlarımda ıslanıp damlarken yere,toprak bana soracak,benden izin alacak.Bensiz hiçbir şeyin anlamı yok.Benle büyük,benle güzel.Bir rüya gibi.Sonu olmayan bir güzellik bu.Daha hala tam anlamıyla yaşanmamış,başlamamış.

Susuyorum.Her şey susuyor.Konuşuyorum ve eşya dilleniyor.Ağaçlar soluyor,caddeler konuşuyor.Bütün dünyanın yükü omuzlarımda.Temsil ettiğim her şey diz çöküyor sözlerimin ardında ve sanki bana söz veriyor.Dünya diz çöküyor.Yürüyorum duraksız.Tüm şehir arkamda kalırken üşüdüğümü hiç hissetmiyorum.Hışır hışır döverken ayaklarım karı;kayıp çamların arasında beyazın üzerine ellerimle sekizler,kelebekler çiziyorum.Bastığım her adımda dünya değişirken,ciğerlerime dolan acı bir hava mutlulukla boğazıma pompalanıp,gözyaşlarımla orgazm oluyor.

Sırtımda ve belkemiğimde gittikçe yoğunlaşan bir ağrı var.Hoş bir tomru yükseliyor önce.Ardından irili ufaklı tüyler fışkırmaya başlıyor yerlerinden.Kozasını parçalayan kanatlarım açılıyor ve uçmaya başlıyorum.Ayaklarım yerden kesiliyor.Tarif edilemez bir mutluluk.Anlatılamaz bir haz yaşıyorum.Bütün bedenim titriyor.Parmak uçlarıma kadar.Özenle seçilmiş yüzüm ve özenle dizayn edilmiş ellerim kusursuz bir senkronizasyonda çalışıyor.

Yemek yok.Uyku yok.Yorgunluk yok.Aynalar  var sadece ve saf Aşk! Tanrı olmalıyım.Evet Tanrı olmalıyım ben.Çok güçlüyüm ve durmak bilmeyen,akıp gelen bir enerjinin ilahıyım.

Yardım edin!Yardım edin!

Düşeceğim zamanı bilmiyorum.Nasıl uçmam gerektiğini bilmiyorum.Daha öncesinde melekler taşırken beni,şimdi kanatlarımın olduğunu idrak edemiyorum.

Düşüyorum.Ölüyorum ben..Beş senedir alçalıyorum,arada bir kanat çırpsam da ölüyorum..Göğün zirvesinden,cennetten düştüğüm için beş senedir  alçaldığım nokta bitmiyor.Ve ben havada yaşlanıyorum.Yıldızlardan birine alçalırken,kafamı gözümü takmak istiyorum.Yani artık yaşamak istemiyorum.

Beş senedir tedavi oluyorum ama hala miraçlarımı özlüyorum..Yardım edin..Ölüyorum..

 

YİNE DE HAYATTA OLMAK GÜZEL..

 

Mustafa ŞENAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.