Nihat doğan dan neyin intikamını alıyorsunuz ?

Son dönemde gerçekleşen acı olayda bir canın, masum bir kızımızın vahşice katletmesi bütün ülkeyi herkesi derinden sarstı ve canımızı çok acıttı. Ancak insanlar konuyla alakası olmayan bir twitter mesajından yürüyerek Nihat doğan ‘ı resmen yoketme çabasına girişmişler. Her ne kadar yazdıkları yanlış olsada zaten bunları yıllardır duyuyoruz. Küçükken mahallemizdekilerden duyduk, yeri geldi akrabalarımızdan duyduk, sonra büyüdük ve erkek olduk, ergen olduk, karşı cinse aşırı heycan duymaya başladık. Bunlar doğaldı, çünkü biz erkektik ve Allah bizleri böyle yarattı. İnsanlar nefislerinin götürdüğü yere kadar insandır. Bakmayan varsa yalan söyler, bir erkeğin yanından mini etekli biri geçse hangimiz bakmaz ? Hoca olsa tövbe tövbe der, tanıdık olsa bu nedir ya der, ben olsam Allah benim belamı verecek derim :).

Ancak işin özü adamın attığı mesajda. Herkesin bir özgürlük hakkı var. Peki biz erkeklerin bir özgürlük hakkı yok mu ? Tahrik edilmeme hakkımızı lütfen elimizden almayın, bize geri verin. isteyen donla gezsin, isteyen hiç bişey giymesin. Ancak illaki 10 kişiden biri arızalı çıkar ve şerefsizlik yapar.

Şimdi yıllarca bu laflara karşılık veremeyen insanlar, masum kızımızın acı olayında toplumun verdiği gaz ile birilerine gönderme yapıyor hatda birilerini bu hayatdan silmeye çalışıyor. Ancak ne varki bu atılan mesaja büyük laflar edenler karısına kızına diz üstü eteği yasak koşarlar.

Benim lafim, bu terbiyesizliğe son verin. Dünyada beni en çok üzen haksızlıktır. Benim gözümde Nihat doğan attığı mesaj ile hatalıdır ancak gündemdeki olayı intikamını onun üstünden almanız, onuda şerefsiz tecavüzcü ile aynı kefeye koymanız büyük günahtır. Onun attığı mesajı zaten yıllardır okuyorduk, herkes yazdı, herkez okudu. Şimdinin erkekleri önceden nerdeydiniz ? cinsiyet mi değiştirdinizde sesiniz kalınlaştı?.

Herşeyden önce insan olun, insan gibi bir toplum yetiştirin. Bu ülkede herkes özgür ancak bu özgürlük yeri geldiğinde bazılarını bitirmek için kullanılmamalı. Nihat doğan’a yapılan bu haksızlığa herkesin dur demesini istiyorum. En başından beri bu konuya yer vermeyecektim ancak artık insanların herşeyin suçlusu oymuş gibi mesaj yazmasından bıktım. Aynı lafları yıllarca imamlardan, hocalardan da duyduk, hadi onlarada sesiniz çıksın. Yemez dimi, anlamıştım..

NOT: Kimin ne giydiği beni alakadar etmez, hele nihat doğa ‘nın ne dediği. Ben bunun üzerinden insanların erkeklenmelerine karşıyım. Sonrasında üzüleceğiniz kararlar ve dedikodular yapmayın, çünkü kul hakkı yiyorsunuz şuanda..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.