BDP harici bir kürt partisine ihtiyaç var!

Ülkemizde son dönemde gerçekleşen olaylar, bdpli millet vekillerinin ortamı her fırsatda germesi, demokrasi ve hukuk birliğini bozma yollarında boş durmaması, asker ve polislerimizin şehit edilmesinde 2. en büyük etken olan (BDP) bu partinin yerine, sağ duyulu, birlikten yana, demokratik ve Türkiyenin birliğine inanan, devletine, insanların yaşam haklarına saygılı bir KÜRT partisinin ihtiyacı doğmuştur. Bu Türkiyenin ve Türkiye kürtlerinin en gerekli ihtiyacıdır.

Çözüm süreciyle başlayan güzel günler, günümüzde şehit haberleri ile kara bir bulut gibi üzerimize doğru geliyor. Bunun en büyük nedeni Terörist bir parti olan BDP nin hiç bir zaman çözüm sürecinde etkili bir rol oynayamaması, her fırsatda terörist örgütlerin yanında yer alması, bölge halkını korku ile sindirmesi, son dönemde de alenen Türkiyeyi, Türk devletini ve vatandaşlarını tehtit etmesi, kürt halkı üzerinden oynanan çirkin oyunlarını gün yüzüne çıkarmıştır.

Gün yeni ve güçlü bir kürt partisinin kurulması günüdür. Gün Türkiyenin birlik ve beraberliğinde önemli bir rol oynayacak sağlam ve kararlı bir kürt partisinin kurulması günüdür. Gün bu partiye her kesimin destek olması gereken gündür.

Türkiyenin kurtuluşu, türkiyenin birlik ve demokrasi yapısını büyütmesi için ihtiyacı olan tek şey, Kürt halkı ile Devleti arasında köprü olacak, Türkiyenin birliğini ve bütünlüğünü savunan, Kandan, kaostan ve korkudan beslenmeyen güçlü bir Kürt partisidir..

Umarım bu en kısa zamanda gerçekleşir..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.