Atatürk tabusunun neyini yıkacaksınız?

Bazı insanlar diyorki Atatürk tabuları yıkılmalı, yoksa ülkemizdeki ilerleyiş, gelişme, sevgi, kardeşlik olduğu yerde kalacak. Peki siz hiç düşündünüzmü ? Sizin şimdi yapmaya çalıştığınızı, ilerleyişimizin önünde duran tabuları yıkmak için uğraştığınızın aynısını, Atatürk’ün de kendi döneminde ülkenin önünü açmak, barış, kardeşlik ve laik, demokratik bir devlet kurmak için yaptığını anlayabiliyormusunuz ? Gelin kendinize 5 dakika ayırın ve Atatürk’ün yıkılan ve asla ayakta kalamayacak, gerilemiş osmaninin tabularını yıkmak için bir milleti ve bir ülkeyi yeniden inşaa ettiğini kabul edin. Gelin Dünyada eşi benzeri olmayan bu adamın yaptığı inkılapları, yaptığı her girişimi ve yeniliği dünyada başka hiçkimsenin yapmadığını kabul edin. Anka kuşu gibi küllerinden yeniden inşaa ettiğini kabul edin. Gelin 5 dakika kendinizi o döneme götürün, yapamıyorsanız araştırın.

Sizin Atatürk tabusu diye insanları rencide eden söylemlerinizi bir kere daha düşünün.Tek istediğimiz şuanda objektif olmanız. Sırf okullarda Atatürk şiirleri okutturdular, kafamıza kulağımıza atatürkü ezberlettiler diye ona düşman olacaksak, önce insanlığımızı sorgulayalım. Çünkü Allah hepimize birer kafa, el ve ayaklar verdi. Araştırmak, okumak, düşünmek ve Allahın emrettiği HAK’ı sahiplerine teslim etmekle yükümlüsünüz.. Aaaa sen Atatürkçüsün, o yüzden böyle konuşuyorsun demesin kimse. Ben haksızlığa dayanamam, asla katlanamam. Bu başkaları içinde olsa aynıdır. Şuanda Atatürk konusu geçtiği için bir televizyon programında ordan yürüyorum..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.