Kategoriler
İnternet Dünyası

Behiye teyzeden günümüz gençlerine ve internetine taş!

Facebookda karşılaştım bu videoyla. Behiye teyze interneti ve günümüz erkeklerini çok güzel özetliyor ve birde bakın, nasıl olmalı anlatıyor. Çok tatlı ve her kelimesi doğru. Hoş attığı taşlar arada banada gelmedi değil :)

Videoyu hazırlayan arkadaşların birde youtube kanal linkini vermek istiyorum. Daha fazlasını keşfetmek isteyenlere..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Behiye teyzeden günümüz gençlerine ve internetine taş!” için 2 yanıt

Sevgili Selçuk Kılıç,bloğunuza linkedin den eriştim.Bloğunuzun içeriği yönünden sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum.Blogunuzu kaydettim,inşallah arasıra ugrar yazılarınızı okuyacağım.Biga-Çanakkale’den Saygı ve sevgilerimle

Cok tesekkurler @Mehmet Tunabas sizi hatirliyorum. Uzun zamandir aktif olamiyordum bir kac projem yuzunden uzak kamistim. Sizi burda gormek gercekten cok guzel, yureginize saglik. Mumkunse bende sizi takip etmek isterim. Sitemizde onur konugu olarak yazilarinizi yayinlayabilirsiniz istediginiz zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.