Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat Günün Tarihi

Amy Winehouse evinde ölü bulundu!

Amy Winehouse, “Back To Black” şarkısı ile kulaklarımızın vazgeçilmez sol, caz tarzındaki efsanesi olmuştu. Daha genç olmasına ve bir çok Grammy ödülüne layık görülmesine rağmen madde bağımlılığı vardı. Bu durumdan kurtulmak için tedavi de alıyordu. Ancak sebebi belirlenemeyen bir durumdan ötürü evinde ölü bulundu. Tahminimce madde problemi yüzünden vefat etmiş olma ihtimali çok yüksek.

1983 doğumlu olan Amy Winehouse yakın zamanda bir çok konserini iptal etmişti, bunlar arasında istanbulda düzenleyeceği bir konserde vardı. Şimdi sizi onun unutulmaz ödüllü şarkısı ve klibi ile baş başa bırakıyorum

Amy Winehouse – Back To Black

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Amy Winehouse evinde ölü bulundu!” için 2 yanıt

Size neden ve kimin oldurdugunu soyliyim. Plak ve poduksuyonunu yapan sirket. Sebebi de belli cok fazla uyusturucu alip tepki topluyor, konserlerini iptal ediyor, yarida birakiyordu. Bu sirkete buyuk zarar. Zaten goreceginiz gibi Amy oldukten sonra en cok kazananda kendileri oldu. Bu arada hala olum sebebinin bulunamadiginida belirtmekte fayda var :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.