Komik resimli yazılar facebook 132
Yıldırım Demirören’in TFF Başkanı Olacağı Yönündeki Haberleri Güç Kazanmasından Sonra Beşiktaş Yeni Başkanını Aramaya Başladı.Bizde Adayları Makaleci.com Olarak Sizin İçin Araştırdık.Yıldırım Demirören’in kulüpteki alacaklarının nasıl yapılandırılacağının netlik kazanılmasının ardından adaylık için kulislerde ismi şimdiden konuşulan aday adayları şunlar:
 
Murat Aksu: Son şeçimde Yıldırım Demirören’e aday çıkmıştı. Kulübün ekonomik yapısına baktıktan sonra seçimde kendisine oy verenlerin ısrar etmesi halinde adaylığını koyabilir.
Serdal Adalı: Demirören yönetiminin kendisine yeterince sahip çıkmadığını söyleyerek görevinden istifa etmişti. Taraftar seviyor, nasıl bir tavır takınacağı merak konusu.
Fikret Orman: Beşiktaş’ın önceki başkan adaylarından biri. Yıldırım Demirören’e ekonomik gerekçelerle eleştiriler yönelten ve camiada önemli sayılacak desteği olan bir başka başkan adayı.
Kıvanç Oktay: 100. yıl yönetiminde vardı. Demirören ailesine yakın. Ailenin tavrına göre başkanlık şansı yüksek olabilir.
Mansimov: Zengin Bir İş Adamı.Borçları Kapatabilir.Futbola ve Beşiktaş’a Çok Önem Verdiğinden Beşiktaş’ı Türkiye’nin Manchester City’si yapabileceği söyleniyor.Taraftar Çok Seviyor.
Makaleci.com’da Beşiktaşla İlgili Yazdığım Yazıları Takip Etmek İçin : memin_77

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.