Yeni yazarimiza merhaba diyelim: Sevda

Uzun zamandir bizlerle, uzun zamandir yaziyor ama bu aralar biraz boslamisti bizi. Yine bize kendini hatirlatan o guzel yazisi ile aramiza dondu tekrar. Zaten yazar olacak arkadaslar listemizdeydi, tereddutsuz direk yazarlarimiz arasina kattim kendini :) Bir ara boyle bir yazi ile bize seslenmisti: . Sevda arkadasimizin profiline buradan (sevda) bakabilirsiniz, takip etmek isteyen yada arkadas listesine dahil etmek isteyenler olabilir.

Kendisine aramiza hosgeldin diyorum tekrar, bize bu onuru bahsettigi icinde tesekkur ediyorum.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Yeni yazarlarımız kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni yazarimiza merhaba diyelim: Sevda için 1 cevap

  1. sevda der ki:

    Hoş bulduk,siz beni onure ettiniz, her zaman ki samimiyetinizle …Ayrıca dönüşlerde aynı sıcak ortamı bulmak oldukça güzel. :) Site yenilenmiş çok iyi olmuş yenilikler, yeni bir keşif gibidir. Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın