Yeni tasarima gecis ve makaleci.com

Arkadaslar yeni tasarima gececegim, makaleci.com olarak ancak cok sade ve fazla kafa karistirmayacak bir tasarim. WordPress in orjinal temasi olacak. Bir kac ufak degisiklik yapip ona gecis yapacagim. Sizlerinde gorus ve onerilerine ihtiyacim olacak.

Hazirladigim yeni makaleci.com: http://www.makaleci.com/yeni/

Ornek bir makale sayfasi: http://www.makaleci.com/yeni/cennet-sevmeyi-bilenlerin.html

herhangi bir oneriye acigim.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Makaleci.com Hakkinda kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni tasarima gecis ve makaleci.com için 3 cevap

 1. dogankartal der ki:

  Şuanki tasarım daha güzel bence. :)

  • selçuk KILIÇ der ki:

   suanki tasarimdan ayrilmayi bende istemiyorum gercekten, ama sade ve daha hizli bir tasarim hayalim herzaman vardi :) zaten yeni bolume daha yeni basladim, bu kadar bos birakmayi dusunmuyorum :)

 2. Mert GENÇ der ki:

  Usta aylar önce mail yoluyla da fikirlerimi belirtirken örnek sayfa da göndermiştim sana…eğer yeni tasarıma geçersen iyi olmaz bence…bu tema gayet güzel…illaki değişiklik olacaksa bu tema üzerinde değişiklik yap…alt alta yazıların sıralandığı blog tarzı sitelerden nefret ediyorum ben

Bir Cevap Yazın