Yeni Google giriş sayfası

Gelişen ve devamlı büyüyen google yeni giriş ekranı tasarımını kullanıma açmaya başladı. Henüz tam olarak herkesin kullanımına açılmamış olmasına rağmen çok kısa bir süre içerisinde eski giriş ekranının yerini alacağına eminim. Şuandaki örnek google giriş ekranı aşağıdaki resimdeki gibi. Eskisine nazaran daha profesyonel, daha görsel ve kullanışlı:

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı İnternet Dünyası, Öylesin Esti kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni Google giriş sayfası için 2 cevap

  1. Muhammed Emin Aykaç der ki:

    Ben Face Savaşı Konusundada Yazmıştım. Daha Büyü Yenilikler Bekliyorum.

    • Kuaza der ki:

      Googlenin daha cok yolu var, Facebook un gonderi kisminda yaptigi bir kac yenilik cok iyi derecede, iliski durumu, konum belirtme gibi. Zamanla birbirine ustunluk saglama calismalari iki siteninde daha iyisi icin calismasi anlamina geliyor, yani hicbirseyin sabit kalmayacagini, devamli degisip, gelisebilecegini unutmamak lazim.

Bir Cevap Yazın